معاملات روز برنامه اندروید: CHUCHEL، Worms 2، Earthlings Beware!، و موارد دیگر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که بهترین تخفیف‌های برنامه اندروید در روز جمعه توسط Google Play انجام شود. قبل از اینکه به پیشنهادات نرم افزاری امروزی بپردازید، حتما این را بررسی کنید 250 دلار کاهش قیمت در Galaxy S22+ 256GB، که پایین ترین قیمت تمام دوران آمازون است. در مورد برنامه‌ها، مجموعه معاملات ما با عناوینی مانند CHUCHEL، Earthlings Beware!، The Escapists 2، YoWindow Weather – Unlimited، Worms 2: Armageddon و غیره سرلوحه قرار دارد. برای نگاهی کامل به بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید، به قسمت زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

با پیوستن به بقیه تخفیف‌های گوشی‌های هوشمند سامسونگ و Galaxy Tab S7 FE آن، Galaxy S22+ 256GB اکنون عرضه شده است. 250 دلار تخفیف در پایین ترین سطح تاریخ اکنون در کنار پیشنهادات در حال انجام در جدیدترین دوربین‌های Nest Google، در حال ردیابی معاملات مربوط به SSD قابل حمل G-DRIVE SanDisk، شارژر دیواری OtterBox 20W USB-C و همه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند هستیم.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد CHUCHEL:

CHUCHEL یک بازی کمدی ماجراجویی است. به قهرمان پشمالو چوچل و رقیبش Kekel در تلاش آنها برای بازیابی گیلاس گرانبها بپیوندید و با معماها و چالش های متعددی روبرو شوید! پاداش؟ طنز موقعیتی شاد، موسیقی و صداهای وحشیانه توسط گروه DVA و ده ها بازی خنده دار که حتی سردترین روح ها را گرم می کند. به علاوه گیلاس!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!