Gboard دارای یک فاکتور فیزیکی جدید از Google Japan است

یک سال پس از معرفی «نسخه فنجانی»، گوگل ژاپن با یک فاکتور فیزیکی جدید برای برنامه صفحه کلید پیش‌فرض اندروید بازگشته است: نوار Gboard.

این «نوار Gboard» کلیدها را در یک خط مستقیم مرتب می‌کند «بنابراین لازم نیست به اطراف نگاه کنید». گفته می شود که این “بسیار ساده” است و با طول 1650 میلی متر یا کمی کمتر از 65 اینچ عرضه می شود. نکته مثبت این است که فضای بسیار کمی از میز عمودی را اشغال می کند، بنابراین “آن را حتی روی میزهایی که اسناد روی هم انباشته شده اند راحت می کند.”

برگه مشخصات رسمی عرض را “به اندازه کافی عریض برای راه رفتن گربه” ذکر می کند، در حالی که ارتفاع آن به سادگی “ضخامت راحت” است.

از نظر عملکرد، تایپ مشترک و امکان استفاده از آن به عنوان شبکه اشکال با “ماژول رفع اشکال” وجود دارد:

  • اگر دو نفر دستگاه را به اشتراک بگذارند و از آن استفاده کنند، می توانند همزمان کاراکترها را با سرعت بالا وارد کنند. همچنین برای برنامه نویسی زوجی که دو نفر با یک مشکل روبرو هستند توصیه می شود.
  • اگر ماژول رفع اشکال را وصل کنید، می توانید به سرعت آن را به یک چوب رفع اشکال تبدیل کنید. با بهره گیری از شکل دستگاه کشیده آن می توان در شرایط مختلف از آن استفاده کرد.

وحشیانه ترین چیز در این مورد اعلامیه این است که چگونه می توانید با دستورالعمل های Github یکی بسازید.

گوگل ژاپن به شوخی های اول آوریل مربوط به Gboard و صفحه کلید میل دارد، حتی اگر شرکت گسترده تر دیگر جشن نگیرد. وجود داشت دستگاه در سال 2018 که به شما امکان می‌داد روی صفحه‌کلید فیزیکی تند بکشید به‌گونه‌ای که گویی در حال تعامل با صفحه‌نمایش لمسی هستید، در حالی که سال 2019 بر اساس میزان خم کردن قاشق به سمت عقب، کاراکترهای ورودی را در نظر می‌گرفت. دومی در ویدیوی امروز به صورت کوتاه ظاهر می شود. لیست کامل پروژه شامل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: