زوم دوربین Pixel 7 Pro، رابط کاربری Pixel Watch و باندها

در هفته گذشته، گوگل یک تبلیغ پیکسل 7 را در یوتیوب اجرا کرده است که اتفاقاً تعداد بیشتری از پیکسل واچ را نسبت به آنچه قبلاً دیده بودیم نشان می دهد.

با شروع گوشی، احتمالاً اولین نمونه های دوربین خود را از Pixel 7 Pro دریافت می کنیم. گوگل با استفاده از زوم اپتیکال 4 برابر، کسی را نشان می‌دهد که از دور شیرجه می‌گیرد، مانند 6 Pro امروز. در پس زمینه، کلیسای La Sagrada Familia در بارسلون اسپانیا را مشاهده می کنید.

همچنین نمونه‌هایی از پیکسل 7 وجود دارد که جزئیات بیشتری را ارائه می‌کند، در حالی که «فوکوس بیشتر» و «جادوی بیشتر» (پاک کن) نیز تبلیغ می‌شود.

استفاده از برنامه در برنامه Pixel Watch شامل صفحه در حال پخش YouTube Music for Wear OS، ناوبری Google Maps، Google Wallet/Pay و برقراری تماس تلفنی است. نکته قابل توجه در مورد آخرین کوتاه، با فرض نماینده آن، این است که چگونه می توانید Pixel Watch را بچرخانید تا تاج به جای سمت چپ در سمت راست قرار گیرد.

در مورد صفحه‌های ساعت صحبت می‌کنیم، چند نمونه می‌بینیم، اما احتمالاً در پست اعمال می‌شوند. یکی که جدید به نظر می رسد یک صورت آنالوگ با دو نقطه عارضه در سمت چپ (آب و هوا) و راست (روز/تاریخ) است.

ما یک عکس جدید از تجربه Fitbit، به ویژه رابط ورزشی دریافت می کنیم. حلقه‌هایی را در لبه می‌بینیم که احتمالاً نمایانگر نواحی قلب (سوزاندن چربی، کاردیو و اوج)، BPM (ضربان در دقیقه) از بالا، تعداد گام‌ها و دو آمار دیگر هستند.

در قسمت جلوی نوار، نگاهی اجمالی به آنچه ما معتقدیم بند بافته شده است – به پیوست نوار پلاستیکی توجه کنید – در Coral دیدیم. و یک نوار چرمی با بند های قابل مشاهده که به وضوح با نمونه های لاستیکی پیش فرض متفاوت است.

موارد دیگری که در تبلیغات Pixel 7 و Pixel Watch برجسته شده اند عبارتند از Tensor G2 و چند عکس Pixel Buds Pro. این ویدیوی 30 ثانیه‌ای فهرست نشده است و در 22 سپتامبر پست شده است. بیش از 830000 بازدید داشته و احتمالاً به‌عنوان تبلیغ YouTube پخش شده است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: