تعویض‌کننده حساب Google در Android در حال دریافت ترفندهای Material You

یکی از متداول‌ترین مؤلفه‌های رابط کاربری در برنامه‌های شخص اول Google، تعویض‌کننده حساب است و عناصر Material You بیشتری را انتخاب می‌کند.

همانطور که در پیام‌ها مشاهده می‌شود (اگر یکپارچه‌سازی ویدیوی Google Photos را فعال کرده باشید)، با ضربه زدن روی آواتار نمایه‌تان نشان می‌دهد که برگه گوشه‌های گرد بیشتری دارد. این از نظر بصری بیشتر با Material You مطابقت دارد.

در همین حال، دکمه “Manage your Google Account” دیگر در ظرفی به شکل قرص قرار ندارد. YouTube Music اخیراً این تغییر را انجام داده است و برنامه اصلی YouTube نیز باید دنبال شود.

هیچ تغییر دیگری در روند انتخاب سایر حساب‌های وارد شده یا خروج از سیستم وجود ندارد و گزینه‌های خاص برنامه، مانند حریم خصوصی، تنظیمات، و راهنما/بازخورد در پایین ظاهر می‌شوند.

با توجه به فراگیر بودن و سازگاری این تغییر حساب، ما انتظار داریم که همه برنامه‌های Google به مرور زمان این طراحی Material You را دریافت کنند.

Messages اولین برنامه‌ای است که آن را دریافت می‌کند، با گوگل در ماه ژوئن به ما گفت که ویژگی اشتراک‌گذاری مبتنی بر پیوند برای ویدیو و در نهایت تصاویر همچنان در حال اجراست. اولین بار در ماه مارس اعلام شد و اکنون مدت زیادی در راه است.

اطلاعات بیشتر در مورد Material You:

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: