در اینجا هزینه تعمیر Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 چقدر است

گوشی های تاشو سامسونگ ارزان نیستند و تعمیر آنها اغلب یکی از بزرگترین دردسرها بود. اکنون سامسونگ هزینه های تعمیر گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 را به طرز چشمگیری کاهش داده است.

همانطور که توسط آستانههزینه تعمیر گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 اکنون تنها از 29 دلار برای تعمیر صفحه نمایش شکسته شروع می شود. این همان هزینه ای است که سامسونگ برای گوشی های هوشمند سنتی خود دریافت می کند و صدها دلار نسبت به سال های قبل کاهش یافته است.

با گلکسی زد فولد 3، تعمیر صفحه نمایش شکسته 249 دلار از ضمانت استاندارد هزینه خواهد داشت، و این تنها در صورتی است که شما برای Samsung Care+ که یک اشتراک ماهانه 13 دلاری است علاوه بر هزینه داشتن تلفن، پرداخت می‌کنید (اگرچه سامسونگ این کار را کرد. آن را به صورت رایگان برای سال اول ارائه دهید). تعمیرات بدون گارانتی بدون تعمیر صفحه اره Care+ تقریباً 480 دلار هزینه دارد.

سامسونگ هنوز هزینه تعمیر صفحه نمایش بدون گارانتی گلکسی زد فولد 4 یا گلکسی زد فلیپ 4 را تایید نکرده است.

اگرچه این قطعاً گامی در جهت درست است.

سامسونگ توجه دارد که ادعای خسارت تصادفی به 3 برابر در هر دوره 12 ماهه محدود می شود و تعمیرات روز بعد توسط منطقه شما محدود می شود.

در حالی که اشتراک ماهانه همیشه برای گوشی‌های هوشمند ایده‌آل نیست، به‌ویژه زمانی که یک قاب و/یا محافظ صفحه محافظت ارزان‌تری ارائه می‌دهد، Care+ سرمایه‌گذاری عاقلانه‌ای بر روی گوشی‌های تاشو است. با قیمت بالای 1799 دلار گلکسی زد فولد 4، این چیزی نیست که اکثر مردم بخواهند در صورت خرابی آن را جایگزین کنند و هزینه های فوق العاده بالای تعمیرات خارج از گارانتی نیز این ضربه را کم نمی کند.

این به ویژه مفید است زیرا تاشوهای سامسونگ در برابر گرد و غبار مقاوم نیستند و این می تواند باعث آسیب شود. بعلاوه، شیشه های فوق نازک همچنان مشکلاتی با دوام دارند.

پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون برای Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 باز است و اغلب می‌توانید بهترین پیشنهاد را در Samsung.com دریافت کنید، زمانی که سایت واقعاً کار می‌کند. در زیر می‌توانید پوشش ما در مورد Fold 4 و Flip 4 را بیشتر بخوانید.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: