Google Wallet به پشتیبانی از پست های بازرسی TSA اشاره می کند

Google Wallet تنها یک ماه است که وارد صحنه شده است، اما گوگل در حال حاضر روی برخی از ویژگی های بزرگ بعدی خود کار می کند. این هفته، تحولات پشت صحنه به پشتیبانی از نشان دادن شناسه شما در پست های بازرسی TSA با استفاده از Google Wallet اشاره می کند.

همزمان با رونمایی از Google Wallet اعلام شد که به مرور زمان، این برنامه از گواهینامه رانندگی و سایر اشکال شناسایی رسمی (ID) پشتیبانی می کند، اما هنوز به طور رسمی عرضه نشده است. در Google I/O، این شرکت ایده‌ای درباره شکل ظاهری آن ارائه داد (که در زیر مشاهده می‌شود)، با این وعده که «اواخر امسال» به اندروید می‌آید.

اکنون، ما در حال دریافت تصویر بهتری هستیم که شناسه دیجیتال شما قادر به انجام چه کاری است. مشعل رحمان دیده شد رشته‌هایی در سرویس‌های Google Play که به شناسه پشتیبانی Google Wallet به طور خاص در نقاط بازرسی TSA اشاره می‌کنند.

از آنجایی که خطوط هوایی برای سفرهای راحت‌تر از طریق فرودگاه، کارت‌های دیجیتالی پرواز را اعمال می‌کنند، این گزینه عالی به نظر می‌رسد. گوگل آن را تبلیغ می کند که می تواند “فقط با تلفن شما از طریق TSA پرواز کند.”

اما، یک گرفتاری وجود دارد.

همانطور که امروز وجود دارد، TSA فقط از گواهینامه های رانندگی سیار در فرودگاه های منتخب و فقط از سوی مقامات خاص پشتیبانی می کند. در حال حاضر، تنها 10 فرودگاه در ایالات متحده وجود دارد که از گواهینامه رانندگی سیار پشتیبانی می کنند، از جمله:

  • فرودگاه بین‌المللی بالتیمور/واشنگتن (BWI)
  • فرودگاه بین المللی دالاس فورت ورث (DFW)
  • فرودگاه بین المللی گلفپورت بیلوکسی (GPT)
  • فرودگاه بین المللی هری رید (LAS)
  • فرودگاه بین المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا (ATL)
  • فرودگاه بین‌المللی جکسون-مدگار وایلی اورس (JAN)
  • فرودگاه بین المللی میامی (MIA)
  • فرودگاه بین المللی نورمن ی. مینتا سن خوزه (SJC)
  • فرودگاه بین المللی فونیکس اسکای هاربر (PHX)
  • فرودگاه ملی رونالد ریگان واشنگتن (DCA)

مسافر همچنین باید دارای TSA Precheck باشد که تا سال 2020 حدود 10 میلیون مسافر را پوشش می دهد. TSA به تازگی پشتیبانی از این عملکرد را در اوایل سال جاری با Apple Wallet آغاز کرد.

از امروز، افرادی که دارای گواهینامه رانندگی یا شناسه های ایالتی صادر شده توسط مریلند هستند، می توانند در صورت ثبت نام در TSA PreCheck® و ثبت نام در TSA PreCheck®، نسخه دیجیتال گواهینامه یا شناسه خود را به کیف پول اپل اضافه کرده و آن را در پست های بازرسی امنیتی فرودگاه TSA برای اهداف تأیید هویت ارائه کنند. از یک خط ایست بازرسی تعیین شده TSA PreCheck استفاده می کنند.

رشته‌هایی که در اطراف Google Wallet از پست‌های بازرسی TSA پشتیبانی می‌کنند، به طور خاص اشاره می‌کنند که فقط در «انتخاب پست‌های بازرسی TSA» کار می‌کند.

البته، این وضعیتی است که در آن به عملکرد قبل از اینکه چارچوب مورد نیاز حتی به طور کامل در جای خود قرار گیرد، اشاره می شود. ویژگی ID Google Wallet در این مرحله حتی تاریخ انتشار مشخصی ندارد و خود برنامه فقط در اواخر ژوئیه با پشتیبانی از پرداخت‌های تلفن همراه NFC، کارت‌های وفاداری، کارت‌های واکسن COVID-19 و موارد دیگر وارد شد. پشتیبانی برای نشان دادن شناسه شما در پست های بازرسی TSA از طریق Google Wallet عالی به نظر می رسد، اما چیزی است که ما نمی توانیم دریافت کنیم هم هنوز در مورد آن هیجان زده شده ام – پس از همه، واضح است که TSA در روزهای اولیه پشتیبانی از این نیز است.

شناسه‌های Google Wallet ممکن است به این شکل باشند.

اطلاعات بیشتر در Google Wallet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: