Fitbit Charge 5 را با ویژگی مفید «Find Phone» به‌روزرسانی می‌کند

Fitbit امروز یک به‌روزرسانی برای Charge 5 ارائه می‌کند تا قابلیت «Find Phone» را که قبلاً به خط ساعت‌های هوشمندش اختصاص داشت، اضافه کند.

نسخه 1.171.50 (از 1.149.11) امروز بعدازظهر منتشر می شود و تنها مورد اضافه شده ای که مشاهده کرده ایم «پیدا کردن تلفن» بین Screen Wake و Water Lock هنگام کشیدن انگشت از صفحه ساعت به پایین است.

با ضربه زدن برنامه‌ای باز می‌شود که به سادگی دکمه «یافتن تلفن» را دارد تا صدای بلندی را در دستگاه جفت شده شما منتشر کند. پس از فشار دادن، “Cancel” را روی شارژ 5 دریافت می کنید تا آن را متوقف کنید. این کاملاً راحت است و قبلاً فقط در ساعت‌های هوشمند Sense، Versa 3 و سایر ساعت‌های هوشمند Fitbit موجود بود. الزامات (در حس) عبارتند از:

  • ساعت شما باید به تلفنی که می‌خواهید مکان آن را پیدا کنید متصل («جفت شده») باشد.
  • تلفن شما باید بلوتوث روشن داشته باشد و در 30 فوت (10 متر) دستگاه Fitbit شما قرار داشته باشد.
  • برنامه Fitbit باید در پس زمینه گوشی شما اجرا شود.
  • گوشی شما باید روشن باشد.

به نظر می رسد که این تنها تغییر کاربر امروزی برای ردیاب تناسب اندام است که سپتامبر گذشته منتشر شد. هیچ صفحه ساعت جدیدی وجود ندارد و هنوز برنامه Relax برای تنفس هدایت شده وجود ندارد. این یک حذف عجیب باقی می ماند، اگرچه البته اسکن EDA نیز وجود دارد.

این به‌روزرسانی Charge 5 احتمالاً شامل رفع اشکال نیز می‌شود، اما یادداشت‌های انتشار هنوز منتشر نشده‌اند. به این ترتیب، مشخص نیست که آیا Fitbit به مشکل اتصال تلفنی که برخی از دارندگان این پوشیدنی با آن مواجه شده‌اند، پرداخته است یا خیر.

مطالب پیشنهادی  Nest Hub Max «عبارات سریع» می‌تواند «Hey Google» را رد کند

به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی Fitbit Charge 5 امروز بعدازظهر به‌طور گسترده منتشر می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور