3 چیزی که باید هنگام آماده شدن برای سفر تابستانی 2022 بپرسید

چه کسی باید با شما به سفر برود؟

تا کنون در سال 2022، علاقه جستجو در “مقصد سفر دختران” 300 درصد افزایش یافته است و “ایده های مهمانی خوب برای کارشناسی” 200٪ افزایش یافته استبنابراین سفرهای گروهی مطمئناً در ذهن ماست. عاقلانه است که والدین انتظار داشته باشند که آخرین سفر زوجین را انجام دهند – در واقع، در ایالات متحده، علاقه جستجو به «بهترین مقاصد بچه ماه ایالات متحده آمریکا» در چهار ماه اول سال 2022 170 درصد افزایش یافته است.. و هیچ ایرادی در انفرادی رفتن وجود ندارد. بیشتر از این نگاه نکنید افزایش 600 درصدی در «کروزهای مجردی». از ژانویه تا آوریل 2022.

هدف شما از فرار چیست؟

هنگامی که تصمیم گرفتید با چه کسی می خواهید سفر کنید، لذت واقعی شروع می شود و می توانید تصمیم بگیرید که این سفر چه نوع سفری است. خوب این یک سفر است یا یک تعطیلات؟ آیا می خواهید استراحت کنید یا سرعت را بالا ببرید؟ آیا خودتان را درمان می کنید یا ماجراجویی های جدیدی را امتحان می کنید؟ یا شاید کمی از تمام موارد بالا!

با توجه به Google Trends، افراد زیادی به دنبال تجربه فضای باز هستند: جاذبه های تابستانی پر جستجو در ایالات متحده شامل پارک های ملی Yellowstone و Glacier، و همچنین دریاچه Tahoe و Grand Canyon است.

Glamping همچنین یک گزینه محبوب برای کسانی است که می خواهند بدون بیرون از خانه بیرون بروند کاملا خشن کردن آن (این کمپینگ پر زرق و برق است، برای افراد ناآشنا). از ژانویه 2019 تا آوریل 2022، علاقه جستجو در â € œدر نزدیکی من نگاه می کندبیش از 500٪ افزایش یافته است. فلوریدا، تگزاس، کالیفرنیا، جورجیا و تنسی پرجستجوترین مقاصد برای تماشای گلمپینگ هستند.

کجا باید بری؟

هر نوع مسافری که هستید (یا قصد دارید تابستان امسال شوید!)، فرود آمدن در مقصد مناسب کلیدی است. و اگر در مورد یک ماجراجویی بین المللی هیجان زده هستید، در یک شرکت عالی هستید! علاقه جستجو به “قرارهای گذرنامه” 300٪ افزایش یافته است طی چهار ماه اول سال 2022، و روندهای Google Flights این را نشان می دهد پنج مورد از 20 مقصد برتری که مردم ایالات متحده به دنبال آن هستند در اروپا هستند – لندن، پاریس، رم، آتن و لیسبون. در اینجا لیست کامل 20 مقصد تابستانی پر جستجو شده در Google Flights را مشاهده کنید:

1) اورلاندو

2) کانکون

3) وگاس

4) لندن

5) نیویورک

6) لس آنجلس

7) پاریس

8) سیاتل

9) هونولولو

10) دنور

11) رم

12) میامی

13) سنت جان

14) فورت لادردیل

15) شیکاگو

16) بوستون

17) آتن

18) سانفرانسیسکو

19) لیسبون

20) پورتلند

به دنبال ماندن در ایالت هستید؟ روند سفرهای داخلی نشان می دهد افرادی که به دنبال پرواز به این کشور هستند اورلاندو، لاس وگاس، نیویورک، لس آنجلس و سیاتل، در میان دیگر شهرهای بزرگ ایالات متحده. بنابراین اگر می‌خواهید به مکان‌های مد روز برسید، می‌دانید کجا بروید و اگر می‌خواهید از مکان‌های مد روز دوری کنید، می‌دانید کجا باید بروید. نه رفتن.

سفر بدون استرس نیست، و برای هرکسی که در حال حاضر احساس می‌کند از گزینه‌ها غرق شده است، ایرادی ندارد که در یک اقامت گذرانده شود. در واقع، با نگاهی به ژانویه تا آوریل 2022، «هتل‌های لوکس نزدیک من» بیش از دو برابر علاقه‌مندی به جستجو در مدت مشابه سال 2019 دارد.. بدون نیاز به پاسپورت

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور