میراث غنی سینمای هندی را کاوش کنید

در کلکسیون بیش از 7000 مصنوع سینمای ما سفر کنید و از داستان‌هایی که توسط شرکای ما تهیه شده است بیاموزید یا اولین بازی پازل سینمای هندی ما را بازی کنید. و با کمک فناوری واقعیت افزوده، پوستر فیلم هندی مورد علاقه خود را در هر زمان و هر مکان پخش کنید.

در اینجا 5 نکته برجسته شخصی من است:

120 داستان باورنکردنی از 21 شریک ما

21 شریک ما بیش از 120 داستان همهجانبه درباره سینمای هندی را برای به اشتراک گذاشتن با جهان تهیه کردند. چیزی که واقعاً برای من متمایز بود: 45 سال پیش، نیم میلیون کشاورز در هند دست به دست هم دادند و تصمیم گرفتند هر کدام دو روپیه برای سرمایه گذاری جمعی فیلمی با عنوان «مانتان» کمک کنند. این فیلم با الهام از انقلاب سفید در حال انجام، برنامه توسعه لبنیات هند در آن زمان، نمادی از قدرت عزم جمعی است. «مانتان» در سال 1977 برنده جایزه معتبر فیلم ملی برای بهترین فیلم بلند به زبان هندی شد و توانایی سینما را در نه تنها سرگرم کردن، بلکه الهام بخشیدن، آموزش و برانگیختن تغییر به نمایش گذاشت.

نورهای کانونی روی نمادها و ستاره ها

این گزارش به شما نگاهی اجمالی به دنیای افسانه‌هایی مانند راج کاپور، نرگس (نماد مادر هند)، نوتان و تعداد بیشماری از افراد دیگر را که نه تنها در هند، بلکه در سراسر جهان به نام‌های معروفی تبدیل شده‌اند، ارائه می‌کند. از شما دعوت می کنم تا در دنیای جذاب V. Shantaram غوطه ور شوید تا با تکنیک هایی آشنا شوید که او را به یک پیشگام واقعی سینمای هندی تبدیل کرده است.