رجیستری گوگل به موسسه یقین کمک می کند روز عید را جشن بگیرد

یک عید، حدود یک دهه پیش، پدر و مادرم درس ارزشمندی را با من به اشتراک گذاشتند: “هر چیزی که با دیگران به اشتراک می گذارید، اگر با حسن نیت داده شود، هرگز از دارایی های شما حذف نمی شود.” والدینم با اجرای یک سنت ابراهیمی آموزش دادند. من که عید قربان – یک تعطیلات مسلمانان که در 10 ژوئیه امسال است – به همان اندازه یک جشن سالانه است که یادآور فداکاری شخصی و مسئولیت جمعی است.

امسال، من بیش از همه از شکرگزاری از طریق دعا در کنار 1.9 میلیارد مسلمان در سراسر جهان هیجان زده هستم. من قصد دارم از آن زمان برای انعکاس و تجدید قصدم برای غنی‌سازی زندگی دیگران از طریق قربانی کردن پول، زمان و منابع استفاده کنم. و هیچ دلیلی وجود ندارد که غیرمسلمانان نتوانند در این جشن های تأمل و بخشش شرکت کنند.

به همین دلیل خوشحال شدم که در مورد eid.day – یک منبع جامع و دوستانه توسط موسسه یقین، یک سازمان غیرانتفاعی که تحقیقات اسلامی را به روش‌های خلاقانه تولید می‌کند، آشنا شدم. هنگامی که دامنه سطح بالای .day برای اولین بار راه اندازی شد، تیم رجیستری گوگل با موسسه یقین همکاری کرد تا به آنها در ثبت eid.day و ramadan.day کمک کند. این منابع نگاهی به تعطیلات مهم اسلامی، اهمیت آنها، نحوه برگزاری آنها به طور سنتی و تفاوت های بین آنها (مانند تفاوت بین عید فطر و عید قربان) ارائه می دهد.

بنابراین در این عید، امیدوارم لحظاتی را برای بازدید از روز عید صرف کنید و در مورد مجموعه ای از سنت ها، داستان ها و جشن هایی که به زیبایی جامعه مسلمانان را در هم می آمیزند، آشنا شوید. حتی حرکات کوچکی مانند ایمیل «عید مبارک» می‌تواند کمک زیادی به برقراری ارتباط با یک همکار یا دوست مسلمان کند. با آگاهی دادن به این سنت ها، امیدوارم بتوانیم به استقبال، جشن گرفتن و اعتلای روایت مسلمانان در سطح جهانی نزدیکتر شویم.

مطالب پیشنهادی  یک ابزار جستجوی جدید برای کمک به کنترل حضور آنلاین شما

از من و تیم گوگل ما، عید مبارک!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور