5 مورد از ویژگی های ویجت اندروید مورد علاقه ما

ابزارک ها روشی ساده برای شخصی کردن هر صفحه اصلی هستند و اطلاعاتی را که برای شما مهم هستند – صندوق ورودی، آب و هوا، لیست کارهایتان یا حتی عکسی از سگتان – در جلو و وسط قرار می دهند.

با راه‌اندازی آتی ویجت ترافیک نزدیک برای Google Maps (به زودی در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد)، 35 ویجت Google در اندروید در دسترس خواهند بود. برای جشن گرفتن، ما پنج ویژگی ویجت مورد علاقه خود را برجسته می‌کنیم تا به همه کمک کنیم صفحه‌های اصلی خود را بهتر سازماندهی و شخصی کنند.

ترافیک محلی را با یک ضربه چک کنید

چه در حال رفت و آمد باشید و چه برای ملاقات با دوستانتان، پیش‌بینی‌های ترافیک هم‌زمان Google Maps می‌تواند به شما کمک کند به راحتی مسیر خود را برنامه‌ریزی کنید. و با ویجت جدید ترافیک نزدیک، که در هفته‌های آینده راه‌اندازی می‌شود، این اطلاعات را برای مکان فعلی خود مستقیماً از صفحه اصلی Android خود خواهید دید. بنابراین اگر می‌خواهید خانه، محل کار، مدرسه یا هر جای دیگری را ترک کنید، در یک نگاه دقیقاً متوجه خواهید شد که ترافیک محلی چگونه است. و از آنجایی که ویجت‌های اندروید قابل لمس هستند، می‌توانید بدون باز کردن برنامه Maps بزرگ‌نمایی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آنچه چرخش به سمت فناوری به کریسا جونز آموخت