Nova Launcher 8.0 به صورت بتا و با قالب Material You عرضه شد

Nova Launcher 8.0 به صورت بتا با تعدادی عملکرد و ویژگی های اضافه شده برای محبوب ترین لانچر شخص ثالث اندروید وارد شده است.

توسط Nova Launcher رسمی اعلام شد حساب توییتر، این آخرین به روز رسانی مبتنی بر Launcher3 از Android 12L است و بنابراین باید با فاکتورهای شکل صفحه نمایش بزرگتر و تاشو بسیار بهتر عمل کند. نسخه بتای Nova Launcher 8.0 همچنین اکنون از تم پویا Material You پشتیبانی می‌کند که منجر به انسجام بیشتر با دستگاه‌های دارای Android 12 یا جدیدتر می‌شود.

صفحه تنظیمات Nova نیز به گونه‌ای طراحی شده است که تنظیم و تنظیم نواحی خاص در عین ساده‌تر کردن فرآیند ناوبری را آسان‌تر کند. ژست‌های حرکتی جدید به چپ و راست روی صفحه دسکتاپ یا صفحه اصلی شما در دسترس هستند، در حالی که اگر این جهت را ترجیح می‌دهید، پوشه‌های همه‌جانبه اکنون می‌توانند از گزینه «Align Bottom» استفاده کنند.

در حالی که Android 13 از نظر فنی خارج از نسخه بتای اخیر برای Pixel منتخب و برخی از سخت افزارهای OEM در دسترس نیست، Nova Launcher 8.0 شامل اصلاحاتی برای کار بهتر با نسخه آینده سیستم عامل است.

تیم سازنده Nova Launcher 8.0 قبلاً تعدادی از باگ‌ها را رفع کرده و یک مورد را تحت فشار قرار داده است به روز رسانی 8.0.1 برای پرتاب کننده این شامل رفع مشکلاتی از جمله ناتوانی در غیرفعال کردن داک، استفاده از ویجت در گوشی‌های سامسونگ، مشکلات حداکثر اندازه شبکه، به‌علاوه حرکات صفحه اصلی و موارد دیگر است.

برای اینکه Nova Launcher 8.0 (8.0.1) را برای خود امتحان کنید، باید به کانال رسمی Discord بپیوندید و فایل APK بتا را بارگذاری کنید. مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی در نهایت به فروشگاه Play می‌آید یا اینکه فقط از طریق sideloading در دسترس آزمایش‌کنندگان اولیه بتا قرار می‌گیرد.

مطالب پیشنهادی  نکات سرعت سایت برای بارگذاری سریعتر ویدیو • Yoast

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور