تلفن Android قدیمی خود را با پول نقد با Decluttr معامله کنید

آیا می‌خواهید تلفن یا ساعت قدیمی خود را با دستگاه‌های جدید داغ رویداد Galaxy Unpacked سامسونگ معامله کنید؟ دکلوتتر، 9to5Googleشریک رسمی تجارت در اینجا است تا فرآیند تجارت را تا حد امکان آسان کند. و درست به موقع برای دستگاه های جدید گلکسی، می توانید از کد استفاده کنید [9TO5GOOGLE] برای دریافت 10٪ ارزش اضافی از دستگاه خود.

در حالی که ممکن است به نظر آسان به نظر برسد که فقط تلفن قدیمی خود را با هر فروشگاه یا شرکتی که گوشی جدید خود را از آن خریداری می کنید، معامله کنید، این راحتی هزینه دارد. به طور متوسط، تجارت در تلفن یا سایر فناوری های خود با Decluttr 33٪ بیشتر از بسیاری از اپراتورها پول نقد دریافت می کند.

و بر خلاف شرکت مخابراتی شما، که اعتبار مبادله‌ای را در طول ماه‌ها اعمال می‌کند، Decluttr به محض دریافت معامله شما، به شما پول می‌دهد. بهتر از این، در حال حاضر می توانید از کد تبلیغاتی انحصاری ما استفاده کنید [9TO5GOOGLE] برای دریافت 10٪ پول نقد بیشتر (حداکثر 30 دلار).

باور نمی کنی؟ خودت چک کن Decluttr ارائه می دهد رایگان، فوری نقل قول هایی با اطلاعات کمی در مورد تلفن قدیمی شما. و می‌توانید مطمئن باشید که قیمت پیشنهادی شما خوب است، به لطف Decluttr’s Tech Price Promise، که تضمین می‌کند یا ارزش کامل خود را دریافت می‌کنید یا دستگاه خود را به صورت رایگان پس می‌گیرید.

هنگامی که یک مظنه دریافت کردید، آن قیمت در چهار هفته قفل می شود. این بدان معناست که شما زمان زیادی برای ارسال تلفن قدیمی خود و دریافت پول نقد برای Galaxy Z Fold 4 یا Galaxy Watch 5 جدید خواهید داشت.

و Decluttr فقط یک مکان عالی برای فروش گوشی های سامسونگ نیست. این شرکت تقریباً هر نوع فناوری را از دست شما می گیرد و در ازای آن پول نقد به شما پیشنهاد می دهد. تبلت‌ها، ساعت‌های هوشمند، کنسول‌های بازی، مک‌بوک‌ها، آیفون‌ها، هدفون‌ها، دی‌وی‌دی‌ها، بازی‌ها و حتی کتاب‌ها می‌توانند از کشوی شما خارج شده و وارد خانه جدید شوند.

برای شروع، تنها کاری که باید انجام دهید این است:

  1. به Decluttr بروید و برای هر چیزی که می‌خواهید بفروشید، قیمت فوری رایگان دریافت کنید.
  2. فن آوری قدیمی خود را ارسال کنید رایگان در نزدیکترین محل تخلیه UPS شما.
  3. ظرف یک روز پس از اینکه Decluttr فناوری شما را دریافت کرد، از طریق سپرده مستقیم یا PayPal پول دریافت خواهید کرد.

اکثریت قریب به اتفاق دستگاه های ارسال شده به Decluttr بازسازی شده و به مالک جدید فروخته می شوند. گجت‌های معدودی که مجدداً فروخته نمی‌شوند، در عوض یا برای قطعاتی برای کمک به تعمیر دستگاه‌های دیگر استفاده می‌شوند یا به درستی بازیافت می‌شوند.

Decluttr با کنار هم گذاشتن همه اینها کمک می کند تا از تبدیل شدن گوشی های هوشمند قدیمی به زباله های الکترونیکی که در نهایت به سیاره زمین آسیب می زند جلوگیری کنیم. آسیب احتمالی کمتر به محیط زیست و پول نقد بیشتر در جیب شما، واقعاً یک برد-برد است.

Decluttr شریک رسمی تجارت است 9to5Google و توسط Better Business Bureau معتبر است و دارای رتبه “عالی” از Trustpilot است. همچنین هزاران خریدار از طریق فروشگاه‌های eBay و آمازون Decluttr به آن اعتماد کرده‌اند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: