وب سایت Google Images اکنون از جستجوی Google Lens استفاده می کند

پس از ادغام در اندروید و مرورگر کروم، Google Lens اکنون تجربه اصلی جستجوی بصری در وب سایت Google Images است.

بازدید از images.google.com در وب دسکتاپ اکنون لنز Google را بین جستجوی صوتی و معمولی نشان می دهد. با جایگزینی نماد دوربین خاکستری قبلی، ضربه زدن روشی دوباره طراحی شده برای شروع جستجوی بصری که از لنز استفاده می کند، راه اندازی می کند. با داشتن گوشه های گرد، می توانید یک تصویر را به داخل کادر بکشید یا انتخابگر فایل رایانه خود را باز کنید.

هر تصویری را با Google Lens جستجو کنید

همچنین می‌توانید URL یک عکس را جای‌گذاری کنید تا یک جستجوی Google Lens را که در lens.google.com راه‌اندازی می‌شود، بچسبانید، که به شما امکان می‌دهد ناحیه جستجو را اصلاح کنید و به ابزارهای Text (OCR) یا Translate دسترسی پیدا کنید.

در همین حال، اگر می‌خواهید به تجربه جستجوی بصری قدیمی دسترسی داشته باشید، روی «یافتن منبع تصویر» ضربه بزنید تا صفحه نتایج جستجوی Google شامل 10 پیوند آبی و «تصاویر مشابه بصری» باز شود.

ما برای اولین بار در ابتدای سال جاری، لنز گوگل را در Google Images در آزمایش مشاهده کردیم. از امروز، اکنون به طور گسترده عرضه شده است. به قابلیت کلیک راست روی تصاویر در کروم برای دسترسی به «جستجوی تصویر با Google» یا نقاط ورودی مختلف در Android، مانند Google Photos، منوی چندوظیفه‌ای اخیر، و برگه اشتراک‌گذاری می‌پیوندد.

اطلاعات بیشتر در گوگل لنز:

ممنون مشاور

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

مطالب پیشنهادی  مطالعه نشان می‌دهد، اگر تلاش کنید، نمی‌توانید توصیه‌های YouTube را تغییر دهید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور