9 سال بعد، Chromecast چیزهای بیشتری با قیمت پایین‌تر دارد

وصل کنید و بازی کنید

Chromecast اصلی یک دانگل کوچک برای تلویزیون شما بود که به گونه ای طراحی شده بود که از سر راه خارج شود. این تجربه اولیه ارسال محتوا از استفاده از برنامه‌هایی را معرفی کرد که مردم با آن در تلفن هوشمند خود آشنا بودند: فقط یک برنامه پشتیبانی شده را باز کنید، نماد Cast را فشار دهید و بنشینید و لذت ببرید.

ما همین روحیه را در همه دستگاه‌های Chromecast خود حفظ کرده‌ایم، و Chromecast با Google TV (HD) نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دستگاه به همان طراحی فشرده و نازک Chromecast با Google TV (4K) ارائه می‌شود، به خوبی پشت تلویزیون شما قرار می‌گیرد و راه‌اندازی آن سریع و ساده است.

و البته، همچنان به ویژگی‌های Chromecast مورد علاقه‌تان مانند ارسال محتوا از تلفن، اشتراک‌گذاری Google Photos در تلویزیون، و ارسال تماس‌های ویدیویی Google Meet به تلویزیون دسترسی خواهید داشت، بنابراین می‌توانید به جلسه تیم بپیوندید یا سخنرانی کنید. راحتی مبل شما

Chromecast با Google TV (HD) با وضوح بالا با 1080p HDR پخش جریانی می‌کند، و ما نرم‌افزاری را در پشت صحنه بهینه‌سازی کرده‌ایم تا مطمئن شویم بدون توجه به تلویزیونی که در حال تماشای آن هستید، تجربه‌ای روان و سریع خواهید داشت.

از امروز، Chromecast با Google TV (HD) با قیمت 29.99 دلار در رنگ کلاسیک برفی ما در دسترس است و اکنون در 19 کشور در دسترس است و به زودی مناطق بیشتری در دسترس است. برای جزئیات کامل در مورد در دسترس بودن، صفحه راهنمای Google Store ما را بررسی کنید.

و در حال حاضر، افرادی که Chromecast را با Google TV (HD) خریداری می‌کنند، 6 ماه Peacock Premium دریافت می‌کنند، بنابراین می‌توانید فیلم‌ها و نمایش‌های پرطرفدار، نسخه‌های انحصاری Originals، WWE، ورزش‌های زنده گسترده و موارد دیگر را تماشا کنید.

از روز اول با Chromecast، ما می‌خواستیم یک راه‌حل آسان برای همه، برای هر تلویزیون در خانه ایجاد کنیم. نه سال بعد، این ماموریت تغییر نکرده است.