Pixel 7 Pro در جلوی نمایشگر منحنی کمتری را نشان می دهد

گوگل از نمایش تلفن های هوشمند جدید پیکسل 7 خود خجالتی نبوده است، اما تا به امروز، این شرکت به طور رسمی از جلوی پیکسل 7 پرو خودنمایی نکرده است. در نهایت، یک تصویر رسمی از جلوی دستگاه به صورت آنلاین راه پیدا کرده است و به نظر می رسد چیزی را از افشای اطلاعات قبلی تایید می کند.

سری Pixel 7 برای اولین بار در Google I/O در یک رونمایی غافلگیرکننده به نمایش گذاشته شد و پس از آن شاهد نکات جدیدی در مورد دستگاه از جمله رنگ‌های مختلف و موارد دیگر بودیم. اوایل این هفته، اولین نگاهی هم به قاب‌های جدید پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو پیدا کردیم.

اما همانطور که گفته شد، گوگل حداقل در رندرهای رسمی تا کنون، جلوی پیکسل 7 پرو را از انظار عمومی دور نگه داشته است.

با این حال، این هفته، گوگل تصویری از Pixel 7 Pro را از جلو و پشت در صفحه “Pixel Superfans” خود در فیسبوک منتشر کرده است. خود گروه خصوصی است، اما این تصویر به عنوان سرصفحه عمومی ارسال شده است. از این تصویر تنها چیزی برای جمع آوری وجود ندارد، اما با نگاه کردن به کناره های نمایشگر، به نظر می رسد که کناره های نمایشگر نسبت به نسل قبلی خمیدگی کمتری دارند.

این با نسخه‌های اولیه پیکسل 7 پرو مطابقت دارد که دستگاه را در کنار پیکسل 6 پرو در حال عمل نشان می‌داد و نشان می‌دهد که گوگل امسال قسمت‌های منحنی را کمی کاهش داده است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، پیکسل 7 پرو، در سمت راست، قرار دارد اندکی خمیدگی کمتر

شخصاً، این حرکتی است که از دیدنش خوشحالم! شیشه منحنی در بالای نمایشگر تمایل به افزایش انعکاس دارد و استفاده از محافظ صفحه‌نمایش را که به صفحه نمایش چسبانده نشده است، عملا غیرممکن می‌کند. لمس های تصادفی نیز در این نمایشگرهای خمیده رایج تر است. حرکت گوگل ظریف به نظر می رسد، اما گامی در مسیر درست است و ظاهرا مشابه کاری است که سامسونگ با نسل گلکسی اس 20 خود انجام داد.

مطالب پیشنهادی  روندهای تأثیرگذار بر SEO ، PPC و موارد دیگر را بیاموزید

گوگل قرار است در تاریخ 6 اکتبر به طور رسمی از پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو با تراشه جدید Tensor G2 رونمایی کند.

ممنون، کورین!

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور