قیمت Chromecast با Google TV ‘HD’ فاش شد، به زودی راه اندازی می شود

کروم کست با Google TV برای اولین بار تقریباً دو سال پیش راه اندازی شد و به نظر می رسد مرحله دوم در مجموعه استریم گوگل در حال ورود است. کروم‌کست ارزان‌قیمت با Google TV، که به‌طور غیررسمی به عنوان مدل «HD» شناخته می‌شود، ظاهراً نزدیک به گوشه است و در نهایت قیمت‌گذاری آن مشخص می‌شود.

برای یادآوری آنچه تا به امروز دیده‌ایم، ابتدا در ژانویه گزارشی از یک Chromecast جدید با دستگاه Google TV ارائه کردیم.

این به‌سرعت به‌عنوان دستگاهی «پایین‌تر» با هدف تلویزیون‌های HD به جای مدل‌های 4K تأیید شد که Chromecast موجود می‌تواند با آن‌ها استفاده شود. مدل موجود همچنین بسته‌بندی خود را به‌گونه‌ای تازه‌سازی کرده است تا «4K» را روی جعبه قرار دهد تا احتمالاً آن را از مدل HD آینده متمایز کند.

سپس، در ماه ژوئن، دستگاهی مطابق با توضیحات این «Chromecast with Google TV HD» جدید از FCC عبور کرد.

اکنون، WinFuture گزارش داد که این Chromecast جدید با قیمت پایین تر با Google TV یک “قریب الوقوع” ورود دارد. این گزارش می‌گوید که این دستگاه «اکنون در اولین نمایندگی‌ها ظاهر می‌شود» و اشاره می‌کند که سهام خرده‌فروشی در حال حاضر موجود است. تاریخ مشخصی در اینجا وجود ندارد، اما چیزی را زودتر از رویدادی که به تازگی اعلام شده در 6 اکتبر است، نشان می دهد که گوگل پیکسل 7 و پیکسل واچ را عرضه خواهد کرد.

در مورد قیمت، این گزارش اولین ایده ما را از هزینه این نسخه HD Chromecast با Google TV به ما می دهد.

ظاهرا، حداقل در اروپا، با توجه به الگوی معمول گوگل، این دستگاه حدود 40 یورو، احتمالاً 39.99 یورو قیمت خواهد داشت. این بیش از 40 درصد کاهش هزینه نسخه 4K استریمر گوگل است که با قیمت 69.99 یورو در اروپا به فروش می رسد. قیمت 39.99 یورو همان چیزی است که گوگل برای دانگل کروم کست موجود در اروپا درخواست می کند. بدون Google TV، که در سال 2018 معرفی شد. اگر اینطور باشد، به نظر منطقی است که انتظار داشته باشیم این دستگاه با قیمت 29.99 دلار در ایالات متحده به فروش برسد، یعنی هزینه کروم کست 2018 در منطقه.

اگر قرار است گوگل به زودی این دستگاه جدید را معرفی کند، چند دستگاه مرتبط وجود دارد که ارائه آن ها در کنار آنها منطقی است. همانطور که قبلاً گزارش داده‌ایم، نسخه Wi-Fi 6 Nest Wifi در حال توسعه است و همچنین به‌روزرسانی فقط سیمی Nest Doorbell که از ضبط 24/7 پشتیبانی می‌کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Chromecast:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: