Bluetti AC500 پایه و اساس عالی برای قدرت پشتیبان خانه است

جدیدترین و بهترین نیروگاه بلوتی، AC500، آماده است تا پایه و اساس باتری خارج از شبکه و سیستم انرژی خورشیدی خانه شما باشد، با یک راه اندازی مدولار که به شما امکان می دهد از صفر تا قهرمان بسازید.

بیش از 10 سال است که Bluetti با ساخت سیستم‌های پشتیبان باتری که کاملاً ماژولار هستند، نامی برای خود دست و پا کرده است. منظور از “مژولار” در اینجا این است که راه حل های قدرت بلوتی به جای اینکه از باتری های تک و عظیم تشکیل شوند، از محصولات کوچکتری ساخته شده اند که به عنوان یک کل حتی بزرگتر گرد هم می آیند.

به عنوان مثال، می توانید با یک باتری بلوتی مانند B300 یا B300S شروع کنید – که به تنهایی دارای ظرفیت 3072 وات ساعت و پورت های برق به سبک USB-A، USB-C و فندکی — و به طور پیوسته از آنجا گسترش می یابند. آن باتری را با بسیاری از پورت‌های مفید ایستگاه AC500 ترکیب کنید، و انرژی کافی برای استفاده از خانه‌تان در اضطرار یک روزه را خواهید داشت. مهمتر از آن، می‌توانید ایستگاه Bluetti AC500 را در هر زمان با هر تعداد بیشتری گسترش دهید شش باتری ها، به شما انرژی تقریباً یک هفته ای می دهد (18432 وات ساعت جمع).

سیستم‌های مدولار بلوتی نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که راحت‌تر از اکثر سیستم‌های برق پشتیبان خانگی قابل حمل باشند. چه فاجعه رخ دهد و چه نیاز به تخلیه داشته باشید یا فقط بخواهید هنگام کمپینگ قدرت قابل اعتمادی داشته باشید، Bluetti AC500 جمع و جور است و آماده بسته بندی در ماشین/کامیون شماست. بلوتی AC500 و B300S با وزن 66 پوند و 80 پوند به راحتی می توانند توسط دو نفر جابه جا شوند.

ایستگاه AC500 آماده است تا با تمام وسایل الکترونیکی استاندارد خانه شما (120 ولت) مقابله کند، زیرا برای خروجی 5000 وات (10000 وات نوسان) طراحی شده است. مجهز به 16 پورت خروجی، شامل سه پریز استاندارد AC، چهار درگاه USB-A، دو درگاه USB-C (100 وات) و موارد دیگر. و اگر نیاز به استفاده از تجهیزات با ولتاژ بالاتر دارید، می توانید دو ایستگاه AC500 را از طریق Bluetti Fusion Box Pro ترکیب کنید تا ولتاژ دو برابر (240 ولت)، دو برابر ظرفیت (36864 وات ساعت) و خروجی بیشتر تا 6000 وات داشته باشید.

سیستم Bluetti AC500 و B300S نیز به گونه ای ساخته شده است که در نحوه شارژ آن پویا باشد. علاوه بر شارژ AC سنتی – تا حداکثر 5000 وات – می توانید گزینه هایی مانند برق از یک ژنراتور و/یا پنل های خورشیدی (همچنین در Bluetti موجود است) را برای تقویت ترکیب کنید. شارژ تا 8000 وات. گزینه هایی مانند این می توانند در صورت امکان خانه شما را از شبکه دور نگه دارند.

با یک راه اندازی مناسب، می توانید از 0% شارژ به 80% شارژ در کمتر از یک ساعت یا شارژ کامل در کمتر از دو ساعت برسید. مهم نیست که کدام راه را برای شارژ انتخاب می‌کنید، نرم‌افزار داخلی بلوتی به گونه‌ای ساخته شده است که باتری‌های شما را ایمن کار کند و طول عمر بیشتری به آنها بدهد.

در همین حال، می‌توانید از برنامه Bluetti در دستگاه اندروید یا آیفون خود برای نظارت بر میزان باتری و میزان مصرف انرژی خود استفاده کنید. از آنجایی که AC500 می‌تواند مستقیماً به شبکه Wi-Fi شما متصل شود، می‌توانید استفاده خود را بدون نیاز به نزدیک بودن بررسی کنید، و همچنین ایستگاه می‌تواند به راحتی آخرین به‌روزرسانی‌ها را دریافت کند.

پیش‌سفارش‌های Bluetti AC500 و B300S از 1 سپتامبر آغاز می‌شود. میلیون‌ها مشتری وفادار در بیش از 70 کشور به Bluetti اعتماد کرده‌اند و این آخرین نسل از محصولات آماده است تا راه‌حل‌های برق با کیفیت Bluetti را در خانه‌های بیشتری در سراسر جهان ثابت کند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: