اعلام اسامی دانشجویان دکتری 2022

چه توصیه ای برای همکاران فعلی و آینده دکترای گوگل دارید؟

فلور: از فرصت‌هایی که ارائه می‌کند استفاده کنید، برای دوره‌های کارآموزی گوگل درخواست دهید، به کنفرانس‌های بیشتری بروید، همکاری کنید و با همکاران دکترا در زمینه‌های دیگر ملاقات کنید. با تبدیل شدن به یک عضو دکتری گوگل، به جامعه ای متشکل از محققان فوق العاده بااستعداد ملحق می شوید و مربیان تاثیرگذاری به دست می آورید. در مورد دکترا، شما همچنان فراز و نشیب های تحقیقات دکترا را پشت سر خواهید گذاشت. اما به عنوان یک همکار بسیار آسان تر خواهد بود. دوره را بمان. اگر در مقطع لیسانس هستید و در حال بررسی مسیر دکترا هستید، انرژی و زمان خود را صرف کشف مشکل یا رشته ای کنید که به اندازه کافی به آن اهمیت می دهید تا سال های زیادی از زندگی خود را به آن اختصاص دهید.

مینسوک: توصیه من این است که به دنبال فرصت هایی برای عبور از مرزهای بین رشته ها باشید. کار من با همکاری با افراد در زمینه‌های تحقیقاتی متعدد، مانند تجسم اطلاعات، یادگیری ماشین، تعامل انسان و رایانه و پایگاه‌های داده ممکن شد. در حالی که تحقیقات در زمینه های مختلف ممکن است در ابتدا نامرتبط به نظر برسد، ترکیبی از ایده ها می تواند فرصت های تحقیقاتی منحصر به فردی ایجاد کند. قبل از شروع دکترا، تحقیقاتی را در مورد دقیق‌تر کردن الگوریتم‌های توصیه انجام دادم، اما متوجه شدم که انگیزه‌های بیشتری در زمینه‌های مختلف تحقیق دارم. این تجربه باعث شد که مسیر تحقیقاتی خود را بیابم و با جدیت آن را در دوره دکتری خود دنبال کنم.

نیکلاس: توصیه می‌کنم برای پاداش‌های کوتاه‌مدت (مانند انتشار مقالات) بهینه‌سازی نکنید، بلکه روی حل مشکلاتی تمرکز کنید که برایتان جالب‌تر است. تحقیق اغلب یک فرآیند تصادفی است و پیش‌بینی اینکه چه کاری تأثیر خواهد داشت دشوار است، بنابراین بهینه‌سازی برای پاداش‌های کوتاه‌مدت می‌تواند به سرعت «سرگرمی» را از انجام تحقیقات حذف کند. در حالی که یک دانشجوی کارشناسی هستید، فرصت های زیادی برای یادگیری در مورد موضوعاتی دارید که متنوع هستند و احتمالاً با موضوعی که در نهایت در صورت شروع دوره دکترا برای کار روی آن انتخاب خواهید کرد، بسیار دور هستند. این گستردگی دانش نه تنها شما را به فردی جالب‌تر تبدیل می‌کند، بلکه به شما در تحقیقاتتان کمک می‌کند، زیرا جالب‌ترین پرسش‌های پژوهشی اغلب آن‌هایی هستند که برای یافتن پاسخ نیاز به رویکردی بین‌رشته‌ای دارند.