می‌توانید تاریخچه Google Hangouts را تا ۱ ژانویه دانلود کنید

تنها راه استفاده از Hangouts کلاسیک امروز، وب‌سایت است، اما قرار است در نوامبر از بین برود. پیش از آن، گوگل به مردم توصیه می‌کند که تاریخچه Hangouts را از طریق Takeout دانلود کنند، زیرا برخی از آنها [their] مکالمات یا بخش‌هایی از مکالمات به‌طور خودکار از Hangouts به Chat منتقل نمی‌شوند.»

این شرکت اشاره کرد که در ماه ژوئن زمانی که Hangouts برای Android و iOS از کار افتاد و کاربران به سمت کلاینت‌های چت مستقل یا تب Gmail هدایت شدند، برخی از افراد تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

Google امروز ایمیل «اطلاعات مهم در مورد ارتقاء از Google Hangouts به Google Chat» را ارسال کرد، اما جزئیات بیشتری در مورد اینکه چرا برای برخی افراد انتقال کامل نخواهد بود، ارائه نکرد. از آنجایی که hangouts.google.com از 1 نوامبر از بین می‌رود. به هر دلیلی، راه‌حل استفاده از بیرون‌بر Google است.

در همین حال، این شرکت اکنون به افراد تا 1 ژانویه 2023 فرصت داده است تا تاریخچه مکالمه خود را دانلود کنند. پس از آن، «داده‌های Hangouts حذف خواهند شد» به روشی مشابه با کتابخانه‌های موسیقی Google Play آپلود شده.

در همین حال، گوگل مورد زیر را برای استفاده از Google Chat ارائه می دهد:

چرا کاربران در حال ارتقا هستند؟

Google Chat یکپارچه‌سازی نزدیک‌تر با سایر محصولات Google Workspace و ویژگی‌های مدرن مانند انتخابگر gif و Spaces، مکانی اختصاصی برای همکاری مبتنی بر موضوع ارائه می‌دهد. اعلان‌های درون محصول درباره این تغییر از سال گذشته در Hangouts قابل مشاهده بوده است و بسیاری از کاربران قبلاً آن را به Google Chat ارتقا داده‌اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارتقاء به Google Chat، لطفاً از مرکز راهنمایی دیدن کنید.

هنگامی که این اتفاق بیفتد و Google وضعیت نماد Duo را با ادغام Meet حل کند، راه طولانی شرکت برای ساده‌سازی خدمات ارتباطی خود کامل خواهد شد.

اگر به کمک نیاز دارید، حتماً راهنمای ما در مورد دانلود داده‌های Google Hangouts خود را بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر در Google Hangouts:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: