ماه تاریخ سیاه 2023 در گوگل

مشارکت با مشاغل سیاه پوست و نوآوران فناوری

در 23 فوریه، Grow with Google و US Black Chambers Inc. سومین اجلاس ملی کسب و کار سیاهپوستان خود را با کارگاه‌هایی با تمرکز بر نحوه برقراری ارتباط با ارزش کسب‌وکار و فروش محصولات آنلاین برگزار می‌کند. مربیان دیجیتال همچنین میزبان جلسات آموزشی کوتاه مدت در اینستاگرام و کارگاه های حضوری برنامه در سراسر ایالات متحده خواهند بود. برای یافتن کارگاه های آتی که توسط مربی دیجیتال محلی شما میزبانی می شود، از صفحه برنامه دیدن کنید.

ما امسال نیز به حمایت از دانشجویان و کارآفرینان سیاه‌پوست و لاتین تبار ادامه خواهیم داد. در اواخر این ماه، ما به‌روزرسانی‌هایی را با بودجه Google for Startups Black و Latino Founders به ​​اشتراک خواهیم گذاشت، از جمله یک برنامه جدید و فرآیند اعطای جایزه برای گیرندگان. علاوه بر این، Google کمک مالی 300,000 دلاری به Last Mile Education Fund می دهد تا شکاف فارغ التحصیلی را برای دانش آموزانی که دارای نمایندگی کمتری هستند – از جمله مردان رنگین پوست – که به دنبال مدرک محاسباتی هستند، کاهش دهد.

Tech Equity Collective (TEC)، ابتکاری که توسط Google آغاز شده است، نوآوری و نمایندگی سیاهپوستان در فناوری را با گردهم آوردن شرکای جامعه و صنعت برای ایجاد برنامه‌ها و تجربیاتی که منجر به پیشرفت ملموس برای نوآوران فناوری سیاه‌پوست می‌شود، سرعت می‌بخشد. در طول ماه فوریه، TEC 1 میلیون دلار از صندوق تاثیر جمعی سهام فناوری را به عنوان تعهدی برای حمایت از سازمان‌هایی که در حال باز کردن فرصت‌ها برای متخصصان مشتاق فناوری سیاه هستند، توزیع می‌کند. برای اطلاعیه ها و به روز رسانی ها می توانید از طریق وب سایت TEC در ارتباط باشید.

موضوع «شبکه Googler سیاه» برای ماه تاریخ سیاه‌پوستان امسال «این یک دهکده می‌گیرد» است. و مطمئناً این کار را انجام می‌دهد. به ما در انجمن بپیوندید تا تاریخ، خلاقیت، میراث و نوآوری سیاهان را در طول ماه تاریخ سیاه پوستان و فراتر از آن گرامی بدارید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور