آموزش مهارت های بایت اندازه برای بریتانیایی ها در زمان کوتاه

البته ما به تنهایی نمی توانیم این کار را انجام دهیم. در اوایل سال جاری، در کنار تعدادی از کارفرمایان برتر بریتانیا از جمله BBC، BT Group، Deloitte، John Lewis Partnership و NatWest، کنسرسیوم کارفرمای خود را اعلام کردیم که گواهی‌های شغلی Google را هنگام استخدام برای نقش‌های فنی بسیار مورد نیاز به رسمیت می‌شناسد و مسیری قابل دسترسی را فراهم می‌کند. برای بریتانیایی ها به مشاغل فناوری با رشد بالا و با درآمد خوب.

همه باید بدون توجه به موقعیت مکانی، نژاد، سن، جنسیت یا سطح تحصیلات خود فرصت کسب مهارت های دیجیتال را داشته باشند. به همین دلیل است که ما از کار بنیاد چیزهای خوب با 1500 سازمان اجتماعی در سراسر بریتانیا حمایت می‌کنیم، که از 25000 نفر از جوامعی که نمایندگی کمتری دارند برای آنلاین شدن و یادگیری مهارت‌های دیجیتال ضروری پشتیبانی می‌کند.

اینها همه بخشی از تلاش‌های ما هستند تا کسب مهارت‌های جدید را برای شما آسان‌تر از همیشه کنیم، در هر کجای حرفه‌تان هستید. بنابراین دفعه بعد که پنج دقیقه وقت دارید، «آموزش مهارت های Google» را جستجو کنید تا از کارشناسان کسب و کار مانند استفن، هالی و پاتریشیا بیاموزید و کسب و کار یا شغل خود را تقویت کنید.