Stadia چند بازی آخر خود را قبل از تعطیل شدن اضافه می کند

Google Stadia به عنوان آخرین پیشنهاد به بازیکنان و شرکای ناشر خود، یک دسته دیگر از بازی‌های جدید را حذف می‌کند. اکنون در دسترس است، باقی اعضای Stadia Pro می توانند این شش بازی را ادعا کنند.

Google Stadia رسماً تعطیلی خود را اعلام کرده است که در آن سرویس بازی ابری از 18 ژانویه 2023 آفلاین خواهد شد. به عنوان بخشی از غروب خورشید برای این سرویس، Stadia قبلا فروشگاه خود را تعطیل کرده است و بازیکنان را از توانایی خرید محروم کرده است. بازی‌های جدید – همانطور که قبلاً توضیح داده شد، Google تمام خریدهای بازی و سخت‌افزار را به هر کسی که در طول عمر Stadia در آن سرمایه‌گذاری کرده باشد، بازپرداخت خواهد کرد.

اکنون، گوگل آخرین دسته از بازی های جدید را در Stadia منتشر می کند.

برای بستن کتابخانه Stadia، این پلتفرم با انتشار عناوین Stadia Pro در اکتبر ادامه خواهد داد. پنج عنوان قرار بود از اول اکتبر در Stadia Pro منتشر شوند، از جمله:

  • بازی Arcade Paradise
  • قرعه کشی 2
  • به دنبال بیگانگان
  • بهشت کشتار
  • برج درهم

عنوان ششم در آخرین فشار Stadia چند ساعت قبل از اعلام بسته شدن Stadia با Hot Wheels Unleashed: Game of the Year Edition در دسترس مشترکین Stadia Pro قرار گرفت.

چرا این فشار نهایی را انجام دهید؟ به گفته یک منبع آگاه، همه این بازی ها قبلاً گواهینامه و آماده اجرا بودند و این فرصتی است که توسط بازیکنان و ناشران انجام شود. همانطور که از زمان اعلام گوگل، ناشران ظاهراً همینطور بودند چشم بسته با خاموش شدن، بنابراین ادامه با انتشار نهایی عناوینی که تقریباً آماده عرضه بودند، منطقی است.

ما همچنین شنیده‌ایم که پس از این عناوین هیچ بازی دیگری برای Stadia منتشر نخواهد شد، که با توجه به استراتژی خروج سریع گوگل از Stadia منطقی است – فروشگاه Stadia کاملاً بسته شده است، بنابراین این بازی‌های نهایی در واقع باید تحت عنوان «Home Stadia» ادعا شوند. صفحه با ردیف Pro خود.

البته این شامل عناوینی است که قبلاً برای Stadia اعلام شده بود، اما هنوز واقعاً منتشر نشده است. برخی از نمونه‌هایی از عناوینی که قرار بود در ماه‌های آینده در Stadia منتشر شوند عبارتند از FIFA 23 (که در 30 سپتامبر منتشر می‌شد)، Jackbox Party Pack 9، From Space و Dead Island 2.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: