ایکس باکس As Dusk Falls در روز اول راه اندازی می شود

ما شروع به دیدن نسخه های روز اول بیشتری برای خدمات بازی های ابری می کنیم. این هفته، Xbox Cloud Gaming یکی را انتخاب می کند که As Dusk Falls نام دارد. از طرف دیگر، Boosteroid سری Yakuza را به لیست عناوین قابل بازی خود اضافه می کند.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگ‌ترین اخبار مربوط به سرویس‌هایی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می‌اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

Xbox Cloud Gaming As Dusk Falls را اضافه می کند

As Dusk Falls یک تجربه دراماتیک است که 30 سال از زندگی بین دو خانواده را در بر می گیرد. داستان در سال 1998 با یک سرقت ناموفق در آریزونا شروع می شود و شما را مجبور می کند تا آخر عمر این افراد تصمیمات تاثیرگذاری بگیرید. از آنجایی که Dusk Falls یک همکاری تک‌نفره و محلی/آنلاین است، بنابراین می‌توانید کسانی را که می‌شناسید بگیرید و با خود به این سفر پر درام ببرید.

از آنجایی که Dusk Falls نیز یک نسخه یک روزه برای Xbox Cloud Gaming است، به این معنی که وقتی به طور کامل در 19 جولای راه اندازی شد، بلافاصله راه خود را به ابر پیدا خواهد کرد.

علاوه بر این، Xbox Cloud Gaming با افزودن Forza Horizon 5: Hot Wheels، DLC Forza را وارد ترکیب می‌کند. بازیکنان می توانند آهنگ های خود را در دنیای Forza طراحی و بسازند. البته، این آهنگ‌ها نیز قابل پخش هستند و به شما اجازه می‌دهند خیالات دوران کودکی‌تان را زندگی کنید.

مطالب پیشنهادی  مایکروسافت آگهی برنامه های خود را برای انتقال به بستر بازخورد جدید اعلام کرد

بوستروئید یاکوزا را وارد می کند

هنگامی که یک استودیو تصمیم می گیرد به یک سرویس استریم ابری اجازه دهد بازی خود را اضافه کند، دیگران نیز تمایل دارند از همین روش پیروی کنند. می‌توانیم ببینیم که با اضافه کردن سه بازی یاکوزا ایکس‌باکس در هفته گذشته، و اکنون، Boosteroid نیز از همین روش پیروی می‌کند.

به جای بازی های مشابهی که در ایکس باکس پیدا می کنیم، Boosteroid ترکیب کمی متفاوت دارد. سرویس استریم بازی جدید به ایالات متحده، Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 را اضافه می کند. علاوه بر این، Yakuza: Like A Dragon نیز به این سرویس می آید که در مقایسه با دو بازی دیگر اضافه شده، بسیار متفاوت است.

GeForce Now عناوین تابستانی جدیدی دریافت می کند

مثل همیشه، GeForce Now چند عنوان آماده بازی در این هفته دارد، از جمله Loopmancer، ماجرایی که هر بار که می‌میرید در همان نقطه از خواب بیدار می‌شوید و آماده انجام دوباره آن هستید. علاوه بر این، GeForce Now هشت بازی دیگر را اضافه می کند:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور