Stadia Changelog: قورباغه ها و سگ ها و جنگ ها و یارها

Google Stadia این هفته تعدادی بازی جدید از جمله بازی فوق العاده لذت بخش Time on Frog Island را انتخاب کرد.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌هایی را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

گوگل این هفته سه بازی جدید را در فروشگاه Stadia منتشر کرد که قابل توجه ترین آنها بود زمان در جزیره قورباغه، که با پلتفرم های دیگر و مستقیماً به Stadia Pro رسید. در حالی که ما هنوز خودمان بازی را امتحان نکرده‌ایم، کاملاً شایان ستایش و لذت‌بخش به نظر می‌رسد، و آهنگ تم (زیر) در تمام هفته در ذهن من گیر کرده است.

سایر موارد اضافه شده عبارتند از:

قابل ذکر است، Valiant Hearts: The Great War با پشتیبانی از Direct Touch به بازیکنان Stadia در تلفن‌های همراه و تبلت‌ها اجازه می‌دهد تا بازی را با کنترل‌های صفحه لمسی انجام دهند.

گوگل در سال جاری تاکنون 41 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 وعده داد که با این نرخ فعلی، هفته‌های بیشتر به این پلتفرم کمک می‌کند.

قابل ذکر است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

آتاری بازی بعدی سری Recharged خود را معرفی کرد. یارس: شارژ شده. این بازی اواخر امسال برای همه پلتفرم‌ها عرضه می‌شود و تایید شده است که در Google Stadia نیز عرضه خواهد شد.

همانطور که هفته گذشته اعلام شد، ردیف مقدسین همچنین تایید شده است که به Stadia خواهد آمد.

به روز رسانی ها

Outcasters اکنون برای بازی رایگان است

یکی از معدود ثمرات Stadia Games & Entertainment رایگان است. از این هفته، بازی Splash Damage’s Outcasters رایگان است، اما بازی اساساً روی حالت تعمیر و نگهداری تنظیم شده است.

آزمایشات بازی جدید بیشتر

گوگل تایید کرد که بازی‌های آزمایشی جدید بیشتری اکنون در Stadia در دسترس هستند و اکنون بیش از ۱۰۰ بازی در دسترس هستند.

24 نسخه آزمایشی کلیک برای پخش جدید اکنون در Stadia در دسترس است و به شما کمک می کند بازی های بیشتری را در فروشگاه Stadia کشف کنید. امروزه بیش از 100 بازی آزمایشی تا کامل در دسترس همه است تا بدون هزینه اضافی و بدون ایجاد حساب Stadia بازی کنند. اکنون، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام بازی را می خواهید به بک لاگ در حال گسترش خود اضافه کنید، با آزمایش های جدید برای Hello Engineer، Enter The Gungeon و Terraria آسان تر از همیشه است.

Stadia ویژگی جدیدی را آماده می کند، پشتیبانی از Android TV را بهبود می بخشد

Kyle Bradshaw ما این هفته وارد APK نسخه 4.22 Stadia شد و چند مورد جدید را در راه خود کشف کرد. پست‌های Stadia ممکن است به زودی از واکنش‌ها پشتیبانی کند، به نظر می‌رسد حالت «تماشاگر» در راه است، و یک هشدار برای «بازیکنان بیش از حد» اضافه شده است. رشته‌های دیگری در برنامه وجود دارد که در جاهای دیگر انتخاب شده‌اند، اما ما نسبتاً مطمئن هستیم که آنها به جای Stadia به Google Assistant متصل هستند. برنامه های Google اغلب با قطعات و قطعاتی مانند این همپوشانی دارند.

می توانید شرح کامل کایل را در اینجا بخوانید.

در اخبار دیگر، به‌روزرسانی‌های اخیر برنامه Android TV Stadia، پشتیبانی از Stadia Controller را بهبود بخشیده است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور