اسپیکر هوشمند IR شیائومی می تواند لوازم الکترونیکی شما را کنترل کند

بلندگوهای هوشمند دستیار Google اغلب فقط چند هدف کلیدی را انجام می دهند – پذیرش دستورات و پخش موسیقی. با بلندگوی هوشمند جدید دستیار گوگل شیائومی، می‌توانید تلویزیون و سایر وسایل الکترونیکی خود را از طریق فرستنده IR کنترل کنید.

«کنترل مادون قرمز بلندگوی هوشمند شیائومی» که در هند راه اندازی شد، دقیقاً به دلیل نامش قابل توجه است. این دارای قابلیت داخلی برای کنترل الکترونیک اطراف با استفاده از سیگنال های IR است.

اسپیکر هوشمند Google Assistant در هسته خود مانند سایر اسپیکرها کار می کند. دارای همان ویژگی های اولیه چیزی مانند Google Nest Mini است. «Hey Google» میکروفون‌ها را با پشتیبانی از قرار دادن موسیقی در صف، کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند، تنظیم تایمر، و پرسیدن سؤال و موارد دیگر راه‌اندازی می‌کند.

برای گوش دادن به موسیقی، اسپیکر هوشمند IR شیائومی دارای صدای فراگیر 360 درجه است. شیائومی می‌گوید که دو میکروفون میدان دور نیز دارد و پشتیبانی معمول از Stereo Pair از طریق برنامه Google Home وجود دارد.

با این حال، ویژگی برجسته در اینجا، کنترل IR است. نور مادون قرمز برای کنترل وسایل الکترونیکی خاص استفاده می شود که سیگنال توسط بلندگو ارسال می شود. نمونه‌هایی از دستگاه‌هایی که می‌توان به این روش کنترل کرد شامل اکثر تلویزیون‌ها، برخی از واحدهای تهویه مطبوع و فن‌ها و بسیاری از دستگاه‌های دیگر است.

دستگاه های IR از طریق برنامه Xiaomi Mi Home متصل و کنترل می شوند، جایی که بلندگو به طور سنتی از طریق برنامه Google Home اضافه می شود. برد در محیط های بدون مانع 10 متر ذکر شده است.

نکته خوب دیگر در کنترل مادون قرمز اسپیکر هوشمند شیائومی این است که ساعت دیجیتال داخلی آن را دارد، چیزی که قبلاً در بلندگوهای دستیار Google مانند یکی از برندهای Best Buy’s Insignia دیده بودیم.

قیمت اسپیکر IR جدید شیائومی به پایین می آید 5,999 در هند، در حال حاضر تخفیف به 4999. متأسفانه، مشخص نیست که آیا این دستگاه در مناطق دیگر فروخته خواهد شد یا خیر.

اطلاعات بیشتر در مورد دستیار گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور