ایسوس از هدفون های جدید ROG Cetra Pro با Quad DAC رونمایی کرد

بر اساس تجربه ما، اکثر گیمرها تاکید زیادی بر کیفیت صدا دارند، و چرا این کار را نکنند؟ صدای بازی بخش اصلی تجربه است. دقیقاً به همین دلیل است که ایسوس یک جفت هدفون جدید به نام هدفون ROG Cetra True Wireless Pro ساخته است که این نیازها را برآورده می کند.

صدای بی‌سیم از نظر کیفیت واقعی صدا، تاثیرات زیادی دارد. در حالی که بسیاری از شرکت‌ها سعی می‌کنند تا جایی که می‌توانند ویژگی‌ها و درایورهای پیشرفته را به هدفون‌های مدرن متصل کنند، کیفیت زیادی از کدک مورد استفاده ناشی می‌شود. به طور کلی، دستیابی به یک تجربه بدون تلفات با هدفون سخت است، و حتی در این صورت، ممکن است سخت افزار قادر به تولید صدا به اندازه کافی برای توجیه انتقال بدون تلفات نباشد.

هدفون جدید ایسوس ROG Cetra True Wireless Pro است که این الگو را در ایربادهای مدرن به خود گرفته و آن را تغییر مسیر دهد. با درایورهای 10 میلی‌متری و کدک AptX Lossless کوالکام و صدای 24 بیتی، این هدفون‌ها می‌توانند بازی را به سمت بهتر شدن تغییر دهند.

اگر این کافی نیست، هدفون های ROG Cetra Pro دارای یک ترفند زیبا در آستین خود هستند. کسانی که خواهان بهترین کیفیت صدا هستند، می توانند پایه های ROG Cetra Pro را به یک کابل صوتی USB-C که دارای یک ESS 9280 Quad DAC است وصل کنند. زمانی که می‌خواهید بهترین صدا را با کمترین تأخیر می‌خواهید استفاده کنید، زیرا به یاد داشته باشید که هدف اصلی این هدفون‌ها تولید صدای بازی باورنکردنی است.

ایسوس اشاره می‌کند که اگر هدفون‌های بی‌سیم ROG Cetra Pro با گوشی‌های جدید ROG Phone 6 و 6 Pro جفت شوند، کاربران با اتصال به پورت USB-C گوشی، تاخیر بسیار کم 45 میلی‌ثانیه و پاسخ حتی بهتر را تجربه خواهند کرد. DigitalTrends. ایسوس همچنین ادعا می کند که هدفون های جدید در حین استفاده از کیس، عمر باتری سالمی 28 ساعت خواهند داشت. علاوه بر این، هدفون‌ها دارای قابلیت شارژ سریع برای شارژ سریع‌تر هستند.

هدفون‌های ROG Cetra True Wireless Pro قطعا یک جفت هیجان‌انگیز هستند و ما مشتاقانه منتظر اجرای این هدفون هستیم. باید دید – یا شنیده شد – آیا این هدفون ها مطابق وعده های ایسوس با کیفیت صدا عمل خواهند کرد یا خیر.

اطلاعات بیشتر در مورد ایسوس:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: