در یک نگاه روی Pixel می‌تواند هر تایمر تنظیم‌شده در Nest Hub را نشان دهد

ماه گذشته، گوگل «در یک نگاه» را با یادآوری چراغ قوه و هشدارهای Nest Doorbell به روز کرد. ویجت Pixel At a Glance به زودی می‌تواند قابلیت «Cross Device Timer» را دریافت کند که با Google Home ادغام می‌شود.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. هنگامی که این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را کامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


امروز در یک نگاه «اطلاعات تایمر و کرونومتر از برنامه ساعت» را به شما نشان می دهد. در گوشه سمت چپ بالای قفل و صفحه اصلی، یک شمارش معکوس زنده وجود دارد که به سادگی برنامه را با ضربه زدن باز می کند.

برنامه Google 13.26 که در حال حاضر در کانال بتا است، یک ویژگی جدید در یک نگاه اضافه می کند:

تایمر متقابل دستگاه

اطلاعات تایمر از دستگاه های خانه شما

«اطلاعات تایمر» تا حدودی مبهم است و احتمالاً فقط به شمارش معکوس اشاره دارد، اما از کجا سرچشمه می‌گیرند – «دستگاه‌های خانگی شما» – کاملاً واضح است. به نظر می رسد این ویژگی هر تایمر تنظیم شده روی نمایشگرها و بلندگوهای هوشمند شما را در یک نگاه در تلفن های Pixel نشان می دهد.

مشخص نیست که آیا می‌توانید آن‌ها را از تلفن خود حذف کنید یا اینکه ویجت دستگاه خاص مسئول را یادداشت می‌کند. ضمناً با آیکون زیر در لیست تنظیمات همراه خواهد بود.

یکی از شکایات دیرینه تایمرها در نمایشگرها/بلندگوهای هوشمند این است که چگونه در دستگاه‌های دستیار همگام نمی‌شوند و در حالت سیلو باقی می‌مانند. (یک راه حل این است که به برنامه Google Home > انتخاب دستگاه > تنظیمات > صدا > هشدارها و تایمرها بروید.) این ادغام در یک نگاه گامی در جهت ایزوله کردن همه چیز است.

ما امروز صبح چندین تایمر تنظیم کردیم، اما Cross Device Timer هنوز در یک نگاه یا تنظیمات آن فعال نشده است. Google همچنین در حال کار روی «تحویل و تحویل مواد غذایی» برای «در یک نگاه» است.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل و کایل برادشاو در این مقاله مشارکت داشتند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: