به‌روزرسانی ژوئیه 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

در سال‌های اخیر، سامسونگ به دلیل به‌روزرسانی مجموعه گسترده دستگاه‌های اندرویدی خود – از تلفن‌های ارزان قیمت گرفته تا گوشی‌های تاشو لوکس – تا آخرین به‌روزرسانی امنیتی به‌موقع شناخته شده است. در اینجا همه تلفن ها و تبلت هایی که سامسونگ با وصله امنیتی ژوئیه 2022 به روز کرده است، آورده شده است.

به‌روزرسانی امنیتی ژوئیه 2022 سامسونگ – چه جدید است

برای اطمینان از اینکه مشتریانی که دستگاه‌هایشان تحت تأثیر سوء استفاده‌های امنیتی قرار گرفته‌اند، سامسونگ یادداشت‌های وصله‌ای خود را برای هر به‌روزرسانی ماهانه منتشر نمی‌کند تا زمانی که تعداد زیادی از تلفن‌ها آن را دریافت کنند. به طور مشابه، گوگل هنوز آنچه را که در نسخه پایه اندروید به‌روزرسانی این ماه وجود دارد به اشتراک نگذاشته است، زیرا این اطلاعات معمولاً تا زمانی که تلفن‌های پیکسل به‌روزرسانی را دریافت نکنند، منتشر نمی‌شود.

اکثر به‌روزرسانی‌های امنیتی با چندین اصلاح امنیتی ارائه می‌شوند، هم برای اندروید به طور کلی و هم برخی خاص برای گوشی‌های سامسونگ. ما در روزهای آینده منتظر انتشار این پچ یادداشت های سامسونگ هستیم.

دستگاه‌های دارای به‌روزرسانی امنیتی ژوئیه 2022 سامسونگ

در حالی که سامسونگ معمولاً آخرین به‌روزرسانی امنیتی خود را قبل از شروع ماه جدید ارائه می‌کند، این جدیدترین وصله تا اول جولای منتشر نشد. به همین دلیل، ممکن است در این ماه کارها کمی کندتر به نظر برسند، اما ما به‌طور پیوسته لیست را به‌روزرسانی می‌کنیم. هفته های آینده

این لیست شامل یادداشتی در مورد اینکه این به‌روزرسانی برای اولین بار در کجا عرضه شد و اینکه آیا در ایالات متحده نیز در دسترس است، خواهد بود. طبق معمول، آخرین موارد اضافه شده با پررنگ مشخص می شوند.

سری گلکسی اس

با توجه به محبوبیت و میزان سرمایه گذاری مشتریان در سری گلکسی اس، جای تعجب نیست که سامسونگ معمولاً در زمان انتشار به روز رسانی امنیتی جدید، سری پرچمداران را در اولویت قرار می دهد. هر ماه، گوشی‌های گلکسی اس که قدمت آن‌ها به سال‌های قبل برمی‌گردد، به‌سرعت جدیدترین پیشرفت‌های امنیتی را دریافت می‌کنند، اگرچه با توجه به انواع اگزینوس و اسنپدراگون، کار بیشتری انجام می‌شود.

همانطور که می توان انتظار داشت، اولین گوشی های گلکسی اس که آپدیت این ماه را دریافت کردند، جدیدترین آن ها، سری گلکسی اس 22، در 4 جولای بودند. سری گلکسی اس 21 اندکی عقب بود و در همان روز به روز رسانی شد.

  • Galaxy S22 / S22+ / S22 Ultra — S90xBXXU2AVF5 (برای اولین بار در اروپا و آسیا منتشر شد)
  • Galaxy S21 / S21+ / S21 Ultra — G99xBXXS5CVFB (برای اولین بار در آلمان منتشر شد)

سری گلکسی نوت

برای سال‌ها، سامسونگ یکی از سازندگان کلیدی گوشی‌های هوشمند اندرویدی مجهز به قلم به لطف سری گلکسی نوت بود. در حالی که ممکن است سری گلکسی نوت پس از نوت 20 به پایان رسیده باشد – با موفقیت گلکسی اس 22 اولترا به طور قابل توجهی – کسانی که گوشی را تعویض نکرده اند، همچنان باید به روز رسانی های نسبتاً منظمی را ببینند.

تا کنون، گلکسی نوت 20 تنها دستگاهی از این سری است که به‌روزرسانی امنیتی ماه جولای (و حتی پس از آن، فقط مدل 5G) را دریافت کرده است، اما با گذشت ماه، این به طور پیوسته تغییر خواهد کرد.

  • Galaxy Note 20 5G — N981BXXS4FVG1 (برای اولین بار در پرتغال منتشر شد)

گوشی های سری گلکسی A و ارزان قیمت

علاوه بر بسیاری از گوشی‌های پرچمدار و تاشوی گران‌قیمتی که سامسونگ می‌سازد، این غول تلفن کره‌ای مجموعه‌ای از دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر نیز دارد. اینها از سری میان رده گلکسی A، سری پایین رده گلکسی M و سری گلکسی F انحصاری Flipkart هستند.

این ماه با نکته عجیبی آغاز شد و سامسونگ وصله امنیتی ژوئیه 2022 را در گلکسی A32 در 1 ژوئیه معرفی کرد. چند روز بعد با گلکسی A23 که به روز رسانی خود را در 4 جولای دریافت کرد، دنبال شد.

  • Galaxy A32 — A325NKSU1BVF2 (برای اولین بار در کره منتشر شد)
  • Galaxy A23 — A235FXXU1AVF3 (برای اولین بار در آلمان منتشر شد)

چگونه آخرین OTA را در دستگاه Galaxy خود بررسی کنید

اگر قرار است دستگاه شما قبلاً به‌روزرسانی شده باشد، اما پچ شخصاً برای شما ارسال نشده است، می‌توانید به‌روزرسانی دستی را امتحان کنید. به سادگی برنامه Settings را باز کنید، روی “Software update” ضربه بزنید و “Download and install” را انتخاب کنید.

این مقاله اولین بار در 5 جولای منتشر شد و آخرین بار در 5 جولای به روز شده است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: