درخواست یک دوست: آیا Blockchain می تواند جلوی Borg را بگیرد؟

 عکس پروفایل نویسنده

tbukherTim Bukher

من نویسنده ، نظریه پرداز بازی ، وکیل اوراق بهادار هستم ، بلاک چین ناخوشایند و آینده نگر. همچنین یک معلم BJJ.

بلاکچین ذاتاً شاهدی بر حرمت حقوق مالکیت است: تملک درست ، کنترل استفاده و سرپرستی مسئولانه.

این همان چیزی است که آن را به یک مدل جذاب برای تأمین مالی و حقوق دیجیتال تبدیل کرده است. این روشی است برای حفظ امنیت خود در یک ماتریس دیجیتال ، با حفظ کنترل بر کارها و خلاقیت های خود.

مقدمه ورود به سایت ZelCore خود را در سال 2019 بررسی کنید ، جایی که من در مورد نیاز صنعت مالی برای پس گرفتن این نقاط کنترل از موسسات مالی صحبت کردم (و همچنین شکست فن آوری نوپا ، تا کنون ، با انجام این کار):

[محتوای جاسازی شده]

دوباره اضطراری بلاکچین

از سال 2019 ، پس از تمیز کردن آهسته حرص و آز و بی اعتمادی که فناوری بلاکچین در حباب سکه و سکه سال 2017 ایجاد کرده بود ، پذیرش بلاکچین در بسیاری از موارد عمودی رشد کرده است که منتفع شده اند: < p class = "paragraf"> در بازارهای لوکس ، برای اهداف منشأ در بازار هنرهای زیبا.

ردیابی مبدا کالاها.

بهداشت ، که به ویرایش ژن تبدیل شده است ، به عنوان فناوری اطلاعات در حال ظهور است ، همچنین به رمزگذاری احتیاج دارد. برای محافظت از حریم خصوصی ، یکپارچگی فرآیند و دسترسی به خدمات.

و هنگامی که زندگی فیزیکی ما به طور اجتناب ناپذیری روی اینترنت (دیجیتالی) شود ، همه جنبه های ما قابل اندازه گیری و پیش بینی کننده ارز رمزنگاری شده بیش از ارز ، اطلاعات است. اطلاعات قابل جابجایی با پول نقد.

بلوک زنجیره ای بعنوان بلوک ساختمان حقوق دیجیتالی شخصی… ممکن است؟

با توجه به اینکه کاربر ، در وضعیت فعلی اینترنت ، تنها بازیگری است که برای اقدامات خود در شبکه پول نقد جمع نمی کند.

به عنوان اقتصاد به اشتراک و اینترنت موارد همچنان به دیجیتالی کردن داشته های فیزیکی شخصی ما ادامه می دهد ، حقوق مالکیت ما کمی مبهم می شود:

ما اتومبیل هایی داریم که مسافت پیموده شده را به سازنده گزارش می دهند.

فیس بوک از پستهای کاربر معاملات خرید و فروش اقلام برای ایجاد شبکه های خود استفاده می کند.

تلفنهای ما ، که علاوه بر جمع آوری داده های معمول ، اجازه می دهد اشخاص ثالث (دولت ، WHO و غیره) برای ارسال ارتباطات به ما ، بدون در نظر گرفتن تنظیمات حریم خصوصی یا دیدگاه های شخصی ما.

در واقع ، ما به سمت تقسیم کارآمدتر منابع حرکت می کنیم ، خصوصاً در ل این مبادلات ممکن است شامل جوامع / خرید / فروش / جابجایی انواع اشیا physical فیزیکی و همچنین خدمات محلی باشد. این یک ماتریس دیجیتالی از کاربر و تجربه او ایجاد می کند – آواتار – اطلاعاتی است که ، مگر اینکه امن شود (به عنوان مثال ، از طریق پروتکل های ناشناس ماندن) و در یک بلاکچین حبس نشده و از همه مهمتر توسط آن کنترل می شود کاربر ، به استادان قدیمی اینترنت جهان وجه نقد رایگان تبدیل می شود.

به طور تشریحی ، بدن انسان از میلیاردها سلول و ارگانیسم تشکیل شده است که عملکردهای اساسی را در پشتیبانی مشترک از ارگانیسم بیشتر با استفاده از فرایندهای تکامل یافته برای انتقال اطلاعات در سراسر سیستم فراهم می کند.

هر سلول شامل کلیه اطلاعات لازم برای این فرایندها به صورت کلیدهای DNA است. بدون این کدها ، که با هم پروتئین های مناسب زندگی را ترسیم می کنند ، یک سیستم زنده نمی تواند وجود داشته باشد.

در عوض ، این یک اکوسیستم از پروتئین های گسسته (اطلاعات) بدون چارچوب رابطه ای است. اگرچه اینها ممکن است سرانجام در یک اکوسیستم خود سازماندهی شده و به تعادل برسند ، این خلقت انسانی نخواهد بود .

پس ما چه چیزی می سازیم؟ و آیا نماینده انسانیت و ارزشهای ماست؟

و بنابراین این جایی است که اکنون بشریت خود را پیدا می کند. به عنوان شبکه های هوش مصنوعی مورد حمایت شرکت ها ، داده های کاربر را خود سازماندهی می کنند و پروفایل های پیش بینی کننده ای را در اکوسیستم خود نسبت به برنامه های مختلف صنعت خود ایجاد می کنند (به عنوان مثال ، فیس بوک برای هدف گذاری تبلیغات ، هوندا برای نقشه برداری از جاده ها ، آمازون برای تدارکات کالا ، و غیره …) ، آیا می توانیم از بلاکچین استفاده کنیم (به عنوان یک چارچوب رابطه ای) برای ایمن سازی آواتارهای دیجیتال ما و بازیابی اطلاعات ما برای اهداف خودمان؟ یا آیا جذب در سیستم عامل اصلی Google / Facebook / Amazon اجتناب ناپذیر است و مقاومت آن بی فایده نیست؟

و درمورد حقوق بشر چیست؟

هرچه بیشتر رقمی سازی کنیم ، بیشتر به مسائل مربوط به نظارت و مالیات دولت برخورد می کنیم. به همین دلیل است که بسیاری از دولت ها ، Libra و سایر سیستم عامل ها را نپذیرفته اند و به نفع توسعه سیستم خود هستند.

این بحث ناراحت کننده درباره نقش مداوم دولت در زندگی خصوصی ما ، و همچنین هدف و روش ها (و مبانی اخلاقی) مالیات (در زمان های فعلی) را ایجاد می کند. به عبارت دیگر ، اگر دیگر نیازی به نهاد مرکزی (دولت / دادگاه ها) برای قضاوت در مورد قراردادهای تجاری دیجیتالی (مثلاً قراردادهای هوشمند) نداشته باشیم ، و وقتی می توان از قیمت اوراکل برای تسهیل استفاده کرد ، آیا ما به دولت نیاز خواهیم داشت. قراردادهای خارج از زنجیره (در نتیجه نیازی به بانک های مرکزی از بین می رود)؟

در واقع ، قیمت اوراکل که شکاف بین قراردادهای هوشمند و خارج از زنجیره را پر می کند فناوری ، می تواند برای توانمندسازی کاربران در جوامع محلی ، با تسهیل معاملات مطابق با قوانین حاکمیتی که توسط جامعه تعیین شده است ، مورد استفاده قرار گیرد. این انجمن ها می توانند با استفاده از توکن هایی که مطابق با قوانین حاکمیت خود هستند ، منابعی را برای ساخت و تعمیرات جمع کنند و ممکن است شامل پول نقد ، ارز دیجیتال ، خدمات ، کالاها و نیروی کار باشد.

از آنجا که پول صرفاً سنجش زمانی است که برای استخراج اطلاعات لازم است ، بنابراین تمام انرژی هایی که در پی آن هستند قابل تعویض هستند. این شامل داده های متای تلاش های سازمانی گفته شده است. بدین ترتیب ، بلاکچین می تواند ضمن تضمین حقوق کاربر و انجمن نسبت به خود شخصیتی دیجیتال ، به تسهیل معاملات درون جامعه کمک کند.

بلاکچین می تواند به طور یکپارچه و با اعتماد به نفس ، کمک کند که سهم هر یک از اعضای جامعه را در جامعه ثبت کند (در وقت ، پول ، انرژی و غیره …) و همچنین جامعه را قادر می سازد تا به طور خودکار پاداش دهد (و مجازات) شرکت کنندگان / غیر شرکت کنندگان. ( برای اطلاع از جزئیات این موضوع در شماره بعدی من منتظر بمانید. )

سوال دیگری که باقی مانده است نیز در انتخابات آینده آمریکا بازتاب دارد: کدام سیستم عامل های بلاکچین و قیمت سیستم های حاکمیت (رأی دادن) اوراکل برای سیستم های رابطه ای جوامع محلی بهترین عملکرد را دارند؟ آیا ما یک سیستم دلسوزانه ارائه خواهیم داد که نماینده بشریت ما باشد تا سرنوشت ما را آشکار کند یا هوش مصنوعی (از طریق مباشرت با قدمت دولت ها و شرکت ها) کسانی را که شایسته می دانند به یک مجموعه متمرکز تبدیل می کند؟

<قوی > REVOLUTION نیاز به تصویب دارد

البته صحبت در مورد همه راه حل های عالی که بلاکچین می تواند در بازپس گیری حقوق بشر دیجیتال ارائه دهد یک چیز است ، اما تصور این یک جانور کاملا متفاوت است. توده حیاتی فرزندخواندگی که به چنین انقلابی دامن می زند. آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ آیا ممکن است اتفاق بیفتد؟ من معتقدم که می تواند ، اما ناشی از سطح عمومی و نه فشار از بالا به پایین (به عنوان مثال ، فن آوری سنتی) است که ما شاهد تلاش در سال 2017 بوده ایم.

فناوری سنتی همیشه از رویکرد “ اگر آن را بسازید ، آنها از آن استفاده خواهند کرد” استفاده کرده است. بلاکچین چیزی غیر از سنتی است. مهمترین نقطه قوت آن بزرگترین نقطه ضعف آن است این واقعیت که تهدیدی برای نهادهای بنیادی دولتی و شرکتی است. هر چیزی که به طور آشکار آن نهادها را تهدید کند با استفاده از توجیهاتی مانند حمایت از سرمایه گذاران (SEC) ، مبارزه با پولشویی (FinCEN / اینترپل) و غیره توسط سازمان های پلیس موجود مورد حمله و تخریب قرار می گیرد.

فرزندخواندگی اولیه باید زیر رادار پرواز کند و در اینچ این میدان را برنده شود تا این که فرزندخواندگی دهانه آن را طی کند و به یک هیدرا با سرهای بیش از حد تبدیل شود تا بتواند به طور موثر قاتل شود.

به دست آوردن مالکیت مالکیت

همانطور که در بحث Zel Forum خود صحبت کردم ، یکی از بزرگترین موانع فرزندخواندگی حرص است ، و بوده است گروه های Crypto در مورد بازپس گیری نمایندگی سیستم مالی ما از ناظران متمرکز غیر قابل اعتماد صحبت های بزرگی را انجام می دهند ، اما مخفیانه ترین (و کاملا واضح) دارایی های خود را در برابر استاندارد طلای متمرکز اندازه می گیرند: USD.

< p class = "paragraf"> چرا دیگر صدها علامت رقابتی وجود دارد که همگی همان کارها را انجام می دهند در حالی که در واقع ، آنچه ما نیاز داریم یک فروشگاه سکه ارزش ، یک سکه معاملاتی و شاید یک سکه حریم خصوصی است؟ < / strong>

ایده آلیست های واقعی بسیار اندک هستند. نگران کننده تر این است که آنها سکوت می کنند. ( ساتوشی کجاست؟ ) با این وجود ، مشکلات اقتصادی فعلی و نرخ دیوانه واری که دولت های مرکزی در حال چاپ ارز “تسکین دهنده” هستند ، به احتمال زیاد انحراف واقعی از فیات اصلی را کاتالیز می کند ، همانطور که از آن زمان تاکنون ندیده ایم 2009.

یا خواهد شد؟

تا شماره بعدی ، طولانی زندگی کنید و HODL: پاراگراف P

قبلاً در https://www.timbukher.com/taurus-ascending/taurus-ascending-2-can-blockchain-stop-the-borg