در اینجا بهترین سایتهایی است که می توانید برای پوشش انتخابات

ایالات متحده دنبال کنید

media

آستین 3 نوامبر 2020 ، 6:39 بعد از ظهر

اینجا به توییتر دوم. من خبرنگاران خاصی را در آنجا دنبال می کنم و داستانهایی را می شنوم که هرگز ، MSNBC یا CNN یا روباه را برای این موضوع شنیده ام.

من یک برنده نیستم ، من یک روباه نیستم طرفدار ، اما من شخصاً پوشش در شبکه های اصلی را کمی عقیم می دانم. فاقد انواع خاصی از محتوا ، در بیشتر موارد. اگر از MSNBC پیروی کنید (یا اساساً از هر شبکه اصلی غیر از روباه و آنهایی که حتی دیوانه تر هستند) از کیفیت خوبی برای واقعیت در مورد وقایع بزرگ برخوردار است.

به جز … من نمی بینم که آنها زیاد گزارش می دهند می توان گفت استفاده از “پلیس” فدرال بدون مارک در پورتلند و فیلی ، یا رفتار پسران مغرور قبل از گفتگو ، یا اردوگاه های مهاجران اسپانیایی پس از تغییر سیاست جدایی …

متاسفم ، سیاست من در حال نمایش است … اما توییتر به طور کلی منبع خوبی است. فقط باید آنچه را می بینید تأیید کنید و به حساب های تصادفی ارسال کننده گه تصادفی اعتماد نکنید. بیشتر اوقات یک مقاله محلی (برکتشان دهید) یا یک فروشگاه ملی پیدا می کنید که داستان مورد بحث را در یک انبوه دیوانگی دیگر ذکر و دفن می کند.

مواظب باشید ، فکر نمی کنم لزوماً مخرب است. من فکر می کنم این فقط یک انبوه از اطلاعات است. ما اطلاعات بیشتری از آنچه شبکه ها می دانند با چه کاری انجام دهند ، داریم.

با توجه به این نکته ، کسی توصیه های بدون نسخه برای فشار خون بالا دارد؟

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور