5 نکته برای جلوگیری از سرقت هکرها از دارایی های رمزنگاری شده شما

با افزایش مداوم جرایم اینترنتی و هدف قرار دادن رایانه های شخصی ، تبلت ها و تلفن ، سوال این نیست که اگر شما هک می شوید. بنابراین ، بهتر از پوزش ، مطمئن باشید که دارایی های رمزنگاری شده شما ایمن و ایمن هستند حتی اگر دستگاه شما با رعایت نکات زیر نقض شود.

1. ثروت رمزگذاری خود را مخفی نگه دارید!

گمنامی بهترین متحد شماست – اگر “شناخته شده” برای نگه داشتن رمزنگاری نیستید ، احتمالاً کمتر مورد هدف هکرهای متخصص در سرقت دارایی های رمزنگاری قرار خواهید گرفت. داشتن یک دارنده رمزگذاری شناخته شده ، این هدف را افزایش می دهد که برای حملات فیشینگ نیزه هدف قرار بگیرید. فیشینگ Spear ، برخلاف حملات منظم فیشینگ ، تکنیکی است که شامل به دست آوردن اطلاعات شخصی در مورد هدف مورد نظر و قرار دادن بدافزار در پیامی از طبیعت شخصی ، حتی در PDF ، عکس یا فایل GIF یا منبع معتبر آسان تر هک کردن اگر مدتی بدون امنیت بماند ، حتی می تواند حمله فیزیکی به دستگاه شما باشد.

بنابراین ، در مورد میزان پولدار بودن رمزنگاری خود مباهات نکنید. مردم نیازی به دانستن اینکه چند نشان در اختیار شماست یا کجا آنها را ذخیره می کنید 🙂

2. mnemonic خود را روی کاغذ نگه دارید!

تصور کنید که هر دستگاه دیجیتالی که استفاده می کنید می تواند هک شود و احتمالاً در بعضی مواقع نیز چنین خواهد شد ، بنابراین هرگز مانیتور خود را به صورت دیجیتالی ذخیره نکنید. در صورت نقض دستگاه ، حتی رمزگذاری نیز ایمن نیست. صفحه و صفحه کلید شما می تواند شبیه سازی و منعکس شود. وقتی این اتفاق می افتد ، یک بار نگاه به mnemonic می توانید دسترسی هکر به کیف پول شما را فراهم کنید.

بهترین روش این است که یک نسخه کاغذی را به دو قسمت تقسیم کنید و چند نسخه را در مکان های مختلف پنهان کنید. و با افرادی که به آنها اعتماد دارید. هر چقدر هم استعداد داشته باشند ، هکرها نمی توانند به نسخه های کاغذی دسترسی پیدا کنند ! توصیه می شود حداقل دو بار در سال این مکان ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات مانیتور شما هنوز قابل خواندن است – جوهر محو می شود ، و کاغذ خرد می شود …

3. عمده دارایی های رمزنگاری شده خود را در کیف پول سرد

4. گزینه های 2FA (احراز هویت دو عاملی) ارائه شده توسط سرویس های دیجیتالی را که استفاده می کنید فعال کنید

2FA امنیت دیجیتال را با ضریب 1000 افزایش می دهد و هکرها را از خود دور نگه می دارد. از طریق سرویس های 2FA ، پیامک کمترین کارآیی را دارد ، زیرا هواپیماسازی سیم کارت برای دور زدن آن کافی است ، بنابراین همیشه گزینه های Google یا Microsoft Authenticator را که یک کد یکبار مصرف محدود ایجاد می کنند ، ترجیح دهید. بله ، اضافه کردن یک لایه دستکاری برای دسترسی به مقصد آزار دهنده است ، اما خطر دادن اشتباه به مدارک شما را به یک سایت فیشینگ بسیار کاهش می دهد. از 2FA همچنین باید برای محافظت از دارایی های غیر رمزپایه شما استفاده شود.
یک روش هک محبوب این است که درخواست شما را برای دسترسی به یک سایت یا برنامه به یک سایت یا برنامه شبیه سازی شده هدایت کنید و از این مورد برای سرقت اعتبار شما استفاده کنید. گزینه های ایمن 2FA همچنین تأیید می کنند دستگاهی که برای دسترسی به برنامه یا سایت از آن استفاده می کنید متعلق به شما است یا توسط شما اداره می شود. یک برنامه احراز هویت محبوب علاوه بر گوگل تأیید اعتبار ، Authy است که به شما امکان می دهد یک رمزعبور اصلی ایجاد کنید تا بتوانید پس از تغییر تلفن جدید ، تمام 2FA خود را بازیابی کنید. این رمز عبور اصلی را کاملاً ایمن نگه دارید!

کیف پول 2key به زودی 2FA را به عنوان یک لایه امنیتی اضافه شده ادغام می کند و یکی از تنها کیف پول های غیر متولی و غیرمتمرکز در جهان است که از این ویژگی پشتیبانی می کند .

5. دستگاه های خود را از نظر وجود نقض کنترل کنید

امروزه س isال این نیست که آیا دستگاه شما چه زمانی نقض می شود. علائم هشدار دهنده متداول وجود دارد که دستگاه شما برای رایانه ها ، رایانه های لوحی و تلفنها شکسته شده است ، متداول یا متمایز است ، مانند بارگیری های تصادفی ، راه اندازی مجدد تصادفی ، حرکت ماوس به خودی خود ، هشدارهای مربوط به نشانه های نقض دستگاه های جدید به محصولات مورد استفاده شما بیشتر. با این حال ، ممکن است جاسوس افزار مخفی کاری با هدف سرقت اطلاعات شما یا بازتاب فعالیت شما غیرقابل مشاهده باشد ، بنابراین همیشه تصور کنید که دستگاه شما هک شده باشد.

در صورت وجود هک مشکوک یا تأیید شده ، برای محافظت از دارایی های رمزنگاری خود ، اقدام نکنید از دستگاه در معرض خطر. برای باز کردن کیف پول جدید و انتقال دارایی های خود به آن آدرس ، از یک دستگاه ایمن استفاده کنید. در هر صورت ، اگر توصیه فوق شماره 3 را رعایت کرده باشید و عمده دارایی های رمزنگاری خود را در یک کیف پول سرد ذخیره کرده باشید ، مقدار رمزنگاری روی کیف پول بالقوه خطرناک باید حداقل باشد. هنگامی که دارایی های رمزنگاری خود را با خیال راحت از دستگاهی جداگانه و ایمن منتقل کردید ، زمان آن فرا رسیده است که تدابیری را برای ارزیابی خسارت موجود در دستگاه آلوده خود بردارید و اقدامات اصلاحی را انجام دهید.

هشدار: ممکن است هکرهایی که به یکی از دستگاه های شما دسترسی دارند از اطلاعات جمع آوری شده برای دسترسی به دستگاه های دیگر شما مانند تلفن ، رایانه لوحی ، ساعت یا موارد دیگر استفاده کنند. برای انتقال دارایی های رمزنگاری خود به کیف پول جدید ، از استفاده از دستگاه متصل خودداری کنید.

به طور خلاصه ، ناشناس بودن ، ذخیره دیجیتال غیر دیجیتالی ، کیف پول سرد و 2FA ، و دارایی های رمزنگاری شما خواهد بود 99.99٪ امن است حتی اگر دستگاه شما هک شود!

آن قوانین را دنبال کنید و آرام بخوابید

بررسی 2key برنامه استخراج اعتبار این باعث می شود 2KEY توکن هایی برای ایجاد یا اشتراک SmartLinks !

همچنین در https://medium.com/2key/5-tips-to-secure-y-crypto-assets-against-hackers-9ee4a04b1fad

( سلب مسئولیت : نویسنده در 2Key کار می کند)