[اطلاعیه] Wise 12 میلیون دلار برای تسریع در مشارکت های بانکی جاسازی شده

 عکس پروفایل نویسنده

خردمند ، بانکی جاسازی شده پیشرو FinTech ، که بانکداری تجاری را از طریق مشارکت ارائه می دهد ، امروز اعلام کرد که 12 میلیون دلار سری A. را تعطیل کرده است.

این دور بودجه توسط e.ventures ، با مشارکت Grishin Robotics و با ادامه سرمایه گذاری از سرمایه گذاران بذر – Base10 Partners و Tech Stars.

شش ماه پس از یک دوره بذر 5.7 میلیون دلار ، ویز بودجه سری A را برای تسریع رشد جمع کرد و مشارکت در چندین جهت عمودی و گسترش فناوری پیشرفت آن برای پشتیبانی از یک تجربه بانکی تعبیه شده کاملاً مدیریت شده در نوع خود. وایز تاکنون 18 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

آرجون تیاگاراجان ، بنیانگذار مشترک و مدیر عامل شرکت Wise گفت: “ما بانکداری را بنا کردیم تا شرکایمان مجبور نباشند.” “با جاسازی بانکداری ، ویز پیشنهادات عمیق کالاها و تجارب بهتر مشتری را برای شرکای ما باز می کند. e.ventures دقیقاً در این مورد تز ایجاد کرده است و ما 100٪ موافق هستیم.”

“بانکداری تجاری رابط کاربری ضعیف ، تأخیر پرداخت ها ، هزینه های غیر ضروری ، عدم ادغام ، این لیست همچنان ادامه دارد و ادامه می دهد “، گفت: Brendan Wales ، شریک در e.ventures. “تیم Wise با محصولی جاسازی شده ، تجربه ای شبیه به اپل را به دنیای بانکداری تجاری می آورد که بانکداری را به جایی که تجارت فرد اداره می شود ، می آورد.”

علاوه بر این دور ، ویز همچنین چندین مشارکت جدید را امضا کرده است ، جایی که شرکت های برجسته B2B قادر به ارائه یکپارچه خدمات بانکی ، در تجربه محصول خود هستند ، و ارزش مشتریان تجاری خود را بسیار گسترش می دهند.

“در جهان Sahin Boydas می گوید ، جایی که افراد بیشتری از قبل از راه دور کار می کنند ، مهم است که RemoteTeam تجربه مدرن و فوری حقوق و دستمزد را به مشتریان خود ارائه دهد. جاسازی بانکداری یک نقطه درد مهم را حل می کند که RemoteTeam را به عنوان یک پیشنهاد برجسته در صنعت حقوق و دستمزد تبدیل می کند. مدیر عامل شرکت در RemoteTeam و یک شریک خردمند.

” تجارب جاسازی شده تعامل محصول را از پشت بام پیش می برد! این یک پیشنهاد برد-برد-برد برای همه افراد درگیر است – Wise ، شریک زندگی آن و تجارت کوچکی که در داخل اکوسیستم شریک زندگی می کند. “، راگاو لال ، رئیس Wise گفت. قبل از پیوستن به Wise ، لال چندین مارک تجاری موفق را راه اندازی کرد مشارکت در AMEX و VISA. و فقط در طی چند روز – با کل برنامه مدیریت شده و سرویس شده توسط ویز.

“ما از پیشرفت مداوم ویز در توسعه مشارکت های استراتژیک با شرکای بزرگ SaaS هیجان زده هستیم” ، و افزود: ، مدیر اصلی در Base10 Partners. “این بودجه محصول Wise را تسریع می کند و تلاش برای بازاریابی در بازار را انجام می دهد ، بنابراین آنها می توانند به تعریف مجدد تجربه بانکداری تجاری برای بسیاری از مشاغل اقتصادی دیگر ادامه دهند.”

درباره ویز
ویس در دسامبر 2018 تاسیس شد ، یک تجارت Techstars NYC است دفتر مرکزی این شرکت در سن ماتئو ، کالیفرنیا واقع شده است. ویز به مشاغل مدرن روشی یکپارچه برای بانک ، پرداخت و پرداخت پرداخت می کند. وایز از طریق مشارکت محصول بانکداری تجاری خود را در همه کارها جاسازی می کند. برای اطلاعات بیشتر ، از wise.us مراجعه کنید.

درباره e.ventures
e.ventures در سال 1999 تاسیس شد ، اولین سرمایه گذاری جهانی با فناوری است. شرکت سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در شرکت های مصرف کننده و نرم افزاری در مراحل ابتدایی تا رشد در شرکت های تولید کننده نرم افزار. دفتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو و برلین با شرکای جهانی در پکن ، توکیو و سائو پائولو است. e.ventures شبکه گسترده و واقعی جهانی خود را با تجربه و بینش محلی برای همکاری با بیش از 250 استارت آپ در سطح جهان ترکیب کرده است. سرمایه گذاری های قابل توجه ایالات متحده شامل Segment ، Sonos ، Appfolio ، AngiesList ، TheRealReal ، GoPuff ، Shipt ، NGINX و Acorns است.

درباره Base10
Base10 شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه مستقر در سانفرانسیسکو که در اتوماسیون برای اقتصاد واقعی سرمایه گذاری می کند. این شرکت که توسط Adeyemi Ajao و TJ Nahigian تاسیس شده است ، در شرکت های فناوری سرمایه گذاری می کند که اتوماسیون را به بخش های اقتصاد واقعی می رسانند ، از جمله تدارکات صنعتی ، تدارکات مصرف کننده ، رستوران ها ، خدمات مالی و فروش و خدمات به مشتریان. شرکت های نمونه کارها شامل ThePillClub ، شرکت آشپزخانه مجازی ، اکتساب ، PopMenu و دیگران هستند. از طریق base10.vc متصل شوید.

تماس با رسانه
امبر مور
ارتباطات GMK
[email protected]
503.943.9381