معاملات روز برنامه اندروید: Sasaya، 2112TD، Reactable، موارد دیگر

ما اکنون آماده هستیم تا آخر هفته را با بهترین تخفیف های برنامه اندروید در روز جمعه وارد کنیم. در کنار کاهش قیمت گوگل پلی، ما پیشنهادات قابل قبولی را برای گوشی کاملا جدید گلکسی زد فولد 4 سامسونگ و همچنین بهترین قیمت تا به حال در پیش خرید OnePlus 10T 256 گیگابایتی داریم. در مورد برنامه‌ها، مجموعه امروز با عناوینی مانند Sasaya، 2112TD: Tower Defense Survival، Kenshō، Reactable Mobile و Hollow Earth – Hardcore Arcade سربرگ می‌شود. برای نگاهی کامل به بهترین تخفیف‌های بازی و برنامه اندروید امروز، به قسمت پایین بروید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

با پیوستن به افت قیمت‌های مداوم گلکسی زد فولد 4 کاملاً جدید سامسونگ، همچنین در حال پیگیری قرارداد پیش‌فروش OnePlus 10T 256 گیگابایتی هستیم که سرفصل پیشنهادات اندروید امروز در 99 دلار تخفیف نرخ ادامه برای یک پایین ترین زمان جدید. این تخفیف‌ها به معاملات محکم روی پایه‌های فلزی گوشی‌های هوشمند Lamical و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد، می‌پیوندند.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

بیشتر در مورد سرگرمی:

Sasaya – یک پلتفرمر سبک قدیمی با تمرکز بر کاوش در ژانر METROIDVANIA. انتظار می رود این بازی از گیم پلی به سبک Metroidvania پیروی کند. هدف بازیکن هدایت قهرمان اصلی و شخصیت بازیکن ماریا از طریق یک قلعه مرموز به منظور به چالش کشیدن نیروهای شیطانی است. خلاصه داستان: در قرن شانزدهم شخصی به نام گابن یک اثر باستانی پیدا می کند. او شروع به جادوگری می کند تا بدی را به دنیا بیاورد. برخی از افراد شجاع سعی کردند با گابن بجنگند اما هیچ کس نتوانست زنده بماند. سرانجام، ماریا جادوگر جوان تصمیم گرفت نیروهای شیطان را به چالش بکشد.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

مطالب پیشنهادی  استریمرهای Roku در حال دریافت تبلیغات عظیم Walmart هستند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور