Google Meet/Duo تغییردهنده حساب، کشوی ناوبری را اضافه می‌کند

همانطور که در ابتدای این ماه پیش‌نمایش شد، Google Meet (Duo) در حال راه‌اندازی یک تعویض‌کننده حساب است، اما در این فرآیند یک کشوی ناوبری دریافت می‌کند.

تغییرات امروز در قسمت جستجو در بالای Google Meet قرار دارد که قبلاً برنامه Duo بود. به‌جای دکمه منوی سرریز سه نقطه در سمت راست، اکنون یک تعویض‌کننده حساب استاندارد دریافت می‌کنید که وضعیت Google One شما را یادداشت می‌کند، که به ویژه با توجه به Google Workspace Premium مرتبط است.

این برای جنبه های ملاقات سرویس ترکیبی و نیاز به جابجایی بین حساب های شخصی و کاری هنگام پیوستن به تماس مفید است. مثل همیشه، می‌توانید روی عکس نمایه‌تان بکشید تا سریع جابجا شوید یا برای دیدن فهرست کامل ضربه بزنید.

در نتیجه این تغییر، Google Meet (Duo) اکنون یک کشوی پیمایش در سمت چپ دارد که به موارد زیر مرتبط است: حریم خصوصی در Meet، تنظیمات، و راهنما و بازخورد.

تنظیمات برگزیده پاک شده است و با ذکر حسابی که با چه حسابی وارد شده اید شروع می شود. با این حال، تا زمانی که «تنظیمات تماس» را باز نکنید و روی «حساب تماس» کلیک کنید، نمی‌توانید روی خط اول ضربه بزنید. گزینه‌هایی که در اینجا ظاهر می‌شوند تغییری نکرده‌اند، اما برای واضح‌تر شدن، تغییر شکل داده می‌شوند. یعنی چندین مرجع “Duo” تغییر نام داده اند.

از نقطه نظر طراحی، کشوی ناوبری چیزی است که گوگل از آن دور شده است. جای تعجب است که گوگل فقط این سه گزینه را در منوی حساب کاربری ادغام نکرده است. گفته می‌شود، اگر Google Photos یکپارچه‌سازی شود، پیام‌های Google باید یک کشوی ناوبری پیدا کند. مشتری SMS/RCS در یک قایق مشابه با آپلود ویدیو به حساب Google شما متصل است.

نسخه 174 Google Meet (Duo) تعویض حساب را ارائه می‌کند و فهرست فروشگاه Play قبلاً تغییر نام داده است.

اطلاعات بیشتر در Google Meet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: