Android Auto اکنون یک برنامه Discord دارد

اگر برای پیام‌رسانی به Discord متکی هستید، تجربه در Android Auto بسیار بهتر می‌شود.

Discord که اکنون از طریق فروشگاه Play عرضه می شود، شروع به ارائه یک برنامه Android Auto برای استفاده در ماشین کرده است. این تجربه در آخرین به روز رسانی Discord، نسخه 144.13 اضافه شده است. ما برنامه را مشاهده کرده‌ایم که روی Android Auto نسخه ۷.۸ و نسخه ۸.۰ کار می‌کند.

Discord برای Android Auto دقیقاً همان تجربه‌ای نیست که در تلفن هوشمند یا دستگاه‌های دیگر پیدا می‌کنید. در عوض، این برنامه صرفاً یک برنامه برای جمع آوری هر پیام یا مکالمه ای است که در طول این درایو خاص داشته اید. پیام‌ها در «برنامه» Discord ظاهر می‌شوند و می‌توان به آنها پاسخ داد یا به سادگی در UI مشاهده کرد. ضربه زدن روی یک پیام آن را گسترش نمی‌دهد، بلکه فقط باید Google Assistant پیام را قبل از اینکه بپرسد که می‌خواهید پاسخ دهید، آن را با صدای بلند بخواند.

این یک مسیر غیرمعمول برای یک برنامه پیام‌رسان در Android Auto نیست. Google Messages، به عنوان یک مثال، به روشی مشابه کار می کند.

اینکه چقدر این کار مفید خواهد بود، در نهایت به نحوه استفاده شما از Discord بستگی دارد. این برنامه بیشتر به دلیل چت صوتی و پیام رسانی برای گیمرها شناخته شده است، اما به روشی عالی برای برقراری ارتباط آسان با دوستان از طریق سرورهای خصوصی تبدیل شده است. اگر برنامه Discord در Android Auto برای شما مفید است، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

متشکرم وایات!

اطلاعات بیشتر در Android Auto:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور