بازی زندگی 1 و 2، بیشتر

بهترین پیشنهادهای امروزی برنامه اندروید اکنون در اختیار Google Play قرار گرفته است. با پیوستن به تخفیف صبح امروز سامسونگ گلکسی بادز 2، همچنین اکنون شاهد یکی از بهترین قیمت‌ها در گلکسی S22+ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 هستیم. اما در حال حاضر همه چیز در مورد برنامه‌ها از جمله معاملات سرفصل در عناوینی مانند The Game of Life 1 و 2، CELL 13، Notas U Pro Planners، Teach Your Monster to Read و غیره است. برای نگاهی کامل به بهترین تخفیف‌های بازی و برنامه اندروید امروز، به قسمت پایین بروید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

پیشنهادات سخت افزاری اندروید امروز با عنوان a 200 دلار کاهش قیمت گلکسی S22+ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 سامسونگ، دومین قیمت برتری است که ما تاکنون ردیابی کرده ایم. با رفتن به مقوله صدا، ما همچنین اکنون در حال پیگیری یک معامله محکم در Samsung Galaxy Buds 2 با ANC هستیم 106.50 دلار. فقط مطمئن شوید که از معاملات امروزی با جعبه‌های طلایی Anker با تجهیزات شروع می‌شود 17 دلار و همچنین همه چیز در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد بازی زندگی:

میخ خود را سفارشی کنید، سوار خودروی سازگار با محیط زیست خود شوید و از طریق The Game of Life 2 با دوستان و خانواده خود مسابقه دهید! این یک دنباله معاصر برای خانواده مورد علاقه، بازی زندگی است. با 1000 راه برای زندگی و راه های جدید برای برنده شدن، چه چیزی را انتخاب می کنید؟ برای ثروت، شادی و دانش امتیاز جمع کنید، با 5 سگ و یک استخر خصوصی به یک ستاره پاپ تبدیل شوید، یا یک جراح مغز با چندین مدرک و 3 بچه! 1000 زندگی در عاقبت رسمی بازی رومیزی کلاسیک، The Game of Life! آیا شما یک وبلاگ نویس ویدئو خواهید بود یا یک مهندس رباتیک؟ الان بازی کن!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!