نحوه ایجاد و سازماندهی برچسب های Google Maps

Google Maps یکی از مفیدترین ابزارها برای یافتن مکان‌های جدید برای بازدید، بهترین رستوران‌های شهر یا حتی برخی از مناطقی است که باید در هنگام ترافیک زیاد از آنها اجتناب کنید. یکی از راه‌هایی که می‌توانید کار را برای خود آسان‌تر کنید، ایجاد فهرست‌ها و قرار دادن برچسب‌ها بر روی نقاط مورد علاقه خود در Google Maps است. در اینجا چگونگی آن است.

برچسب‌ها بسیار مفید هستند زیرا می‌توانید مکان‌ها را بر اساس هر موضوعی که فکر می‌کنید با هم گروه‌بندی کنید. من معمولاً از برچسب‌های Google Maps برای بهترین مکان‌ها برای غذا خوردن یا مکان‌هایی که می‌خواهم در طول سفر بروم استفاده می‌کنم. از آنجایی که این ایده کاملاً باز است، می‌توانید هر قدر که می‌خواهید خلاق و مفصل باشید.

ایجاد برچسب بسیار آسان است. این کمک می کند مکانی را پیدا کنید که می خواهید یک برچسب به آن اختصاص دهید و یک برچسب جدید برای آن مکان ایجاد کنید. هنگامی که آن برچسب در Google Maps ساخته شد، می توانید نقاط دیگر را حتی سریعتر به آن اختصاص دهید.

نحوه ایجاد و اختصاص مکان به یک برچسب در Google Maps:

  1. در دستگاهتان، Google Maps را باز کنید.
  2. مکانی را پیدا کنید که می خواهید به یک برچسب اختصاص دهید.
  3. روی دکمه ذخیره در صفحه مکان ضربه بزنید.
  4. روی فهرست جدید در بالا ضربه بزنید.
  5. نام و توضیحات لیست را تایپ کنید و انتخاب کنید که آیا می خواهید لیست خصوصی باشد یا خیر.
  6. در گوشه بالا سمت راست گزینه Create را بزنید.

پس از ایجاد یک برچسب، می توانید ضربه بزنید صرفه جویی در هر مکان دیگری و ذخیره آن در لیستی که ایجاد کرده اید را انتخاب کنید. همچنین می توانید همان مکان را در چندین لیست در حساب Google Maps خود ذخیره کنید.

وقتی در Google Maps کوچک‌نمایی می‌کنید، مکان‌های برچسب‌گذاری‌شده شما قابل مشاهده خواهند بود و با پین آبی مشخص می‌شوند. این به شما امکان می‌دهد بدانید آن مکان را ذخیره کرده‌اید و به شما امکان می‌دهد خیلی دورتر از حالت عادی به آن ضربه بزنید.

در مجموع، برچسب‌ها ابزار فوق‌العاده‌ای برای سازماندهی مکان‌های مورد علاقه – یا کمتر مورد علاقه شما در Google Maps هستند. این فهرست‌ها می‌توانند از هر نوع مکان‌هایی که می‌توانید پیدا کنید یا به آن فکر کنید، تشکیل شده‌اند، که برچسب‌ها و فهرست‌ها را در Google Maps مجموعه‌ای عالی از ابزارها می‌سازد.

اطلاعات بیشتر در گوگل مپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: