منبع: ساعت پیکسل گوگل از 349 دلار شروع می شود

چند هفته پیش گوگل رویداد سخت افزاری را اعلام کرد که در آن Pixel 7 و Pixel Watch را عرضه می کند. در حالی که سؤالات بسیار کمی در مورد هر دو دستگاه باقی مانده است، پس از تقریباً یک سال فاش شدن در این مرحله، هنوز سؤالاتی در مورد در دسترس بودن و قیمت Pixel Watch وجود دارد. با تشکر از یک منبع خرده فروشی، ما می توانیم برخی از پاسخ ها را در مورد قیمت ارائه دهیم.

9to5Google اولین بار در اواخر ماه اوت، قیمت پیکسل واچ مدل سلولی 399.99 دلار گزارش شد. به لطف یک منبع خرده‌فروشی، ما توانستیم این قیمت را بیشتر تأیید کنیم، و همچنین اکنون می‌توانیم قیمت مدل بلوتوث/Wi-Fi را که از 349.99 دلار شروع می‌شود، تأیید کنیم.

ما همچنین می‌توانیم تمام رنگ‌های موجود برای ساعت‌ها را در مدل‌های مربوطه ببینیم.

Wi-Fi/Bluetooth در قاب مشکی /بند ابسیدین، نقره ای/ موجود استگچو طلایی/هیزل، در حالی که مدل LTE در رنگ‌های مشکی/ابسیدین، نقره‌ای/ موجود استزغال چوبیو طلا/هیزل. گچ باید در مقایسه با زغالی که خاکستری تیره است، سفید مایل به زرد باشد، در حالی که ابسیدین فقط سیاه است. رنگ اول به بدنه دستگاه اشاره دارد، در حالی که رنگ دوم بند است که می دانیم گوگل روی مجموعه گسترده ای از آن کار می کند.

این قیمت‌ها برای اکثر ساعت‌های هوشمند مشهور در سطح بالایی قرار دارند. قیمت گلکسی واچ 5 سامسونگ 279 دلار برای 40 میلی متر و 309 دلار برای 44 میلی متر است. این ساعت ها دارای صفحه نمایش یاقوت کبود، WearOS 3 و عمر باتری چند روزه هستند. در حالی که ما اعداد رسمی برای پیکسل واچ نداریم، این ساعت دارای تراشه 2018 است و باتری کوچک تری دارد.

در همین حال، می‌توان اشاره کرد که قیمت‌گذاری اروپایی پیکسل واچ برخلاف سایر شایعات امروزی ارزان‌تر از قیمت ایالات متحده نیست.

گوگل رقابت زیادی در بازار ساعت های هوشمند دارد، بنابراین جالب است که ببینیم پیکسل واچ با توجه به قیمتش چگونه عمل می کند. تنها چند هفته دیگر تا انتشار احتمالی آن باقی نمانده است، تا زمانی که در نهایت بتوانیم شخصاً آن را ببینیم، زمان زیادی باقی نمانده است.

اطلاعات بیشتر در مورد ساخته شده توسط گوگل:

Abner Li به این پست کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: