Door Kickers، Despotism 3k، SPHAZE و موارد دیگر

بهترین معاملات امروزی برای بازی‌ها و برنامه‌های اندرویدی اکنون در پایین صفحه قرار دارند. OnePlus 10T به تخفیف‌های Google Play امروز بعدازظهر می‌پیوندد 100 دلار تخفیف و همچنین این قرارداد در Samsung Galaxy Buds Pro و پیشنهادات در آخرین ساعت‌های هوشمند Skagen Gen 6 Wear OS. اما در حال حاضر این موضوع در مورد برنامه‌هایی است که با عناوینی مانند Despotism 3k، Door Kickers، Earth 3D – World Atlas، SPHAZE: بازی معمایی علمی تخیلی و غیره سروکار دارند. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروز توسط OnePlus 10T در سرلوحه قرار می گیرد 100 دلار تخفیف نرخ ادامه، مطابق با پایین ترین قیمتی که ما دنبال کرده ایم. سپس قرارداد ترخیص کالا از گمرک Samsung Galaxy Buds Pro و همچنین آخرین ساعت‌های هوشمند Gen 6 Wear OS Skagen را با دومین قیمت بهترین تا کنون بررسی کنید، این کارت‌های microSD از 11 دلار، و همه چیز در لوازم جانبی تلفن هوشمند ما جمع بندی شده است.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Door Kickers:

Door Kickers اکشن/استراتژی قدیمی و بدون ربع را با رابط های ارگونومیک مدرن ترکیب می کند و شما را در طول یک مداخله تاکتیکی فرماندهی یک تیم SWAT می کند. موقعیت را تجزیه و تحلیل کنید، مسیرهای تیم را برنامه ریزی کنید، تجهیزات و نقاط نفوذ را انتخاب کنید، و چند سرباز را برای رسیدن به اتاق گروگان هماهنگ کنید، قبل از اینکه افراد شرور آن ماشه را فشار دهند. شامل یک کمپین جدید و همچنین سازگاری کامل بین پلتفرمی و یک رابط کاملاً جدید است که به طور خاص برای پلتفرم های لمسی طراحی شده است.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!