کارکنان Stadia چند دقیقه قبل از عمومی شدن از تعطیلی مطلع شدند

امروز، گوگل اعلام کرد که Stadia، سرویس استریم بازی خود را از سال 2019 تعطیل خواهد کرد. با این حال، فیل هریسون از Stadia فقط دقایقی قبل از اطلاع عموم به کارمندان در مورد تعطیلی گفت.

در ساعت 9:15 صبح روز 29 سپتامبر، گوگل اعلام عمومی کرد که Stadia روند قطع سرویس‌های خود را آغاز کرده است و تعطیلی کامل آن در ژانویه اتفاق می‌افتد. این خبر با توجه به اینکه چند ساعت قبل یک بازی جدید منتشر شده بود و طراحی جدید اپلیکیشن وب به تازگی راه اندازی شده بود، شوک بزرگی برای جامعه Stadia بود.

متأسفانه اخبار امروز برای کارمندان خود گوگل Stadia نیز تعجب آور بود. همانطور که به صورت عمومی از طریق یک حساب Reddit ناشناس به اشتراک گذاشته شد، تیم Stadia ایمیلی را در ساعت 7 صبح از معاون گوگل و مدیر کل Stadia، فیل هریسون دریافت کرد که از همه اعضای تیم خواسته بود در جلسه 8:30 صبح شرکت کنند. ایمیل کامل در زیر آمده است.

سلام به همه،

امروز، 29 سپتامبر، ساعت 8:30 صبح به وقت محلی، جلسه تیم Stadia خواهیم داشت تا برخی از به‌روزرسانی‌های مهم را با همه به اشتراک بگذاریم. بابت اطلاعیه کوتاه پوزش می طلبیم – اگر بتوانید شرکت در این جلسه را در اولویت قرار دهید، یا اگر نتوانستید بعداً با مدیر خود تماس بگیرید، سپاسگزار خواهیم بود. جزئیات به تقویم شما اضافه شده است. این یک جلسه فقط مجازی خواهد بود، بنابراین لطفاً امروز از هر کجا که مشغول به کار هستید به آن بپیوندید.

بهترین،

فیل

9to5Google با چندین منبع تأیید کرده است که جلسه – فقط 45 دقیقه قبل از اعلام عمومی برگزار شد – زمانی بود که به کارمندان از تعطیلی قریب الوقوع Stadia گفته شد.

این از همان الگوی ناگوار سال گذشته پیروی می کند که گوگل بخش بازی و سرگرمی Stadia را تعطیل کرد. در آن مثال قبلی، درست مثل امروز، فیل هریسون دقایقی قبل از اعلام عمومی جلسه ای برگزار کرد. در روزهای قبل از آن جلسه 2021، هریسون ایمیل دیگری ارسال کرده بود که در آن از کار تیم بازی و سرگرمی Stadia تمجید کرده بود.

در حال حاضر مشخص نیست که آینده برای باقی کارمندان Stadia در گوگل چه خواهد بود. با تکیه بر نمونه‌های قبلی، به کارمندان Stadia Games & Entertainment فرصتی برای یافتن موقعیت‌های جدید در Google داده شد، اما تخصص در بازی‌ها برای بسیاری از آنها مشکل ایجاد کرد. اخیراً، زمانی که گوگل بخش Area 120 را کاهش داد، این شرکت به کارکنان آسیب دیده چهار ماه فرصت داد تا موقعیت جدیدی در شرکت پیدا کنند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: