چگونه یک شانس دوم پائولا را به گوگل کشاند

چرا تصمیم گرفتید برای گوگل درخواست بدهید؟

چیزی در من می دانست که به اینجا خواهم رسید، بنابراین خودم را آماده کردم. من در طول زمان برای نقش های مختلف درخواست دادم، اما موفقیت چندانی نداشت. وقتی این کار در تیم بازاریابی شریک باز شد، احساس کردم شانس خوبی دارم. من اطلاعات زیادی در مورد این زمینه داشتم — من در مدیریت تیم و توسعه استراتژی تخصص داشتم — و قبلا با شرکای منطقه کار کرده بودم.

تجربه درخواست شما چگونه بود؟

من در واقع یک داستان خنده دار در مورد درخواست خود دارم. من رزومه ام را جمع آوری کردم و سعی کردم مهارت ها را از شرح شغل برجسته کنم. اما من به طور تصادفی یک نسخه قدیمی از رزومه خود را پیوست کردم که برای این نقش چندان کاربردی نبود.

پس از چند روز، ایمیلی مشابه ایمیل‌هایی که در گذشته دریافت کرده بودم دریافت کردم که می‌گفت: «از درخواست شما متشکرم، اما گیج به صفحه خیره شدم، زیرا احساس بسیار خوبی نسبت به درخواستم داشتم.» . بعداً همان روز، ایمیل دیگری دریافت کردم. این از طرف یکی از استخدام‌کنندگان گوگل بود که می‌گفت احساس می‌کردند مشکلی در برنامه من وجود دارد. از من خواستند که چند سوال را تکمیل کنم و رزومه فعلی ام را ارسال کنم. به من فرصت دوم دادند. من همیشه طرفدار فرصت های دوم بودم، اما اکنون به آنها ایمان دارم.

چگونه برای مصاحبه خود آماده شدید؟

من یک فرد بسیار روشمند هستم، بنابراین برای هر دور مصاحبه فیلمنامه ایجاد کردم. به سناریوهای مختلف و پرسش و پاسخ های احتمالی فکر کردم و نمونه هایی از موفقیت ها، شکست ها و پروژه هایم را آماده کردم. این خیلی به من کمک کرد زیرا تقریباً تمام مصاحبه ها به زبان انگلیسی بود که زبان اصلی من نیست. بنابراین به من این امکان را داد که خط فکری خود را ساختاربندی و تسهیل کنم.

چه چیزی شما را ترغیب می کند که هر روز برای کار وارد شوید (یا وارد شوید)؟

من احساس مسئولیت می کنم که نماینده هر دختر بومی با رویاهای بزرگ باشم. من همچنین از کارم و تیمی که در آن هستم بسیار لذت می برم. من احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم که فرصت یادگیری و کار با افرادی را دارم که قدردانشان هستم و به آنها احترام می گذارم. با آنها هر روز چیزی یاد می گیرم.

نکاتی برای کارمندان مشتاق Google دارید؟

آماده سازی کلیدی است. از روش هایی استفاده کنید که می دانید برای شما مفید است. بیش از حد اطلاعات آنلاین در مورد مصاحبه ها غرق نشوید. توصیه های استخدام کننده خود را دنبال کنید – آنها می دانند که شما بر اساس چه چیزی ارزیابی خواهید شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور