Deep Space First Contact، بیشتر

بهترین تخفیف‌های امروزی در مورد بازی‌ها و برنامه‌های اندروید اکنون به صورت زنده و در پایین صفحه منتظر شما هستند. فقط مطمئن شوید که تا زمانی که در حال کار هستید، افت قیمتی را که در آخرین گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد 4 تاشو، بلندگوی دستیار Google Belkin AirPlay 2 و هدفون Bose QuietComfort 45 دنبال می کنیم، بررسی کنید. در مورد برنامه‌ها، مجموعه امروزی با پیشنهادات در Deep Space برجسته شده است: First Contact، MechaNika، Geometry PRO، NoteLynX Pro Outliner Mindmap و موارد دیگر. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار کاهش مداوم قیمت گوشی هوشمند موتورولا اج پلاس با اسنپدراگون 8 نسل 1، جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد 4 تاشو با قیمت پایین‌ترین قیمت، سرفصل معاملات سخت‌افزار اندروید امروزی است. از آنجا، ما همچنین تخفیف‌های قابل‌توجهی بر روی بلندگوی دستیار Google AirPlay 2 بلکین، هدفون Bose QuietComfort 45، همه معاملات تجهیزات شارژ Anker امروزی داریم. 15 دلار، و همه چیز در لوازم جانبی گوشی های هوشمند جمع بندی.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Deep Space: اولین تماس:

در Deep Space: First Contact، نقش یک نگهبان امنیتی در یک ایستگاه فضایی را خواهید داشت. می‌بینید مثل هر روز در منطقه امنیتی کار می‌کنید، که ناگهان صدای انفجار را می‌شنوید… رخنه‌ای در آزمایشگاه! ایستگاه فضایی با دقت طراحی شده را با گرافیک خیره کننده و جزئیات عالی کاوش کنید، اتاق ها و آزمایشگاه ها را بگردید، ژنراتور اصلی را فعال کنید، درهای آشیانه را باز کنید و کشتی را برای فرار پیدا کنید!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!