طراحی Galaxy S23 به بیرون درز کرده و به طور کلی ظاهری کلی را نشان می دهد

تنها چند ماه دیگر به سری گلکسی S23 باقی مانده است و قبل از عرضه آن، یک فاش جدید اولین نگاه ما را به طراحی پرچمدار سامسونگ نشان می دهد.

@OnLeaks و SmartPrix رندرهای جدید مبتنی بر CAD از Galaxy S23+ را منتشر کرده اند که اولین نگاهی به طراحی پرچمدار سامسونگ برای سال 2023 به ما می دهد. از یک طرف، این درز اولین به روز رسانی قابل توجه طراحی سامسونگ از زمان گلکسی S21 را نشان می دهد، اما همچنین طرحی را نشان می دهد که کاملا عمومی

با توجه به این رندرها، طراحی گلکسی اس 23 لبه‌های گردتری را به قاب می‌گیرد و در عین حال برآمدگی تک دوربین در پشت گوشی را حذف می‌کند. در عوض، سنسورهای دوربین در برآمدگی‌های مستقل خود قرار دارند، شبیه به پنج بریدگی دوربین در Galaxy S22 Ultra. همچنین یک نقطه برای خاموش شدن فلاش LED در سمت راست این دوربین ها وجود دارد.

در حالی که در اینجا واضح است که سامسونگ قصد دارد طراحی سری گلکسی اس را با ظاهر محبوب‌ترین مدل امسال یکسان کند، اما به طراحی منجر می‌شود که از نظر ما، فوق‌العاده عمومی به نظر می‌رسد. هیچ چیز متمایز در مورد این ظاهر وجود ندارد، در حالی که سری گلکسی S22 به لطف طراحی منحصر به فرد دوربین خود کمی متمایز بود.

همچنین در این افشاگری متوجه شدیم که Galaxy S23+ فقط کمی بزرگتر از S22+ خواهد بود و ابعاد آن 157.7 x 76.1 x 7.6 میلی متر است. ضخامت آن بدون تغییر است، اما گوشی کمی پهن تر و بلندتر است. به طور عجیبی، سینی سیم کارت در رندرها ذکر نشده است، اما این ممکن است یک اشتباه اولیه باشد. در حالی که اپل برای آخرین آیفون‌های خود از eSIM استفاده کرده است، اندروید برای دستگاه‌های فقط eSIM آماده نیست.

فراتر از S23+، @OnLeaks همچنین رندرهای مبتنی بر CAD از Galaxy S23 را با رقم. رندرها همان طراحی اولیه را نشان می دهند و یک بار دیگر اندازه کمی بزرگتر 146.3 x 70.8 x 7.6 میلی متر را برای دستگاهی که انتظار می رود صفحه نمایش 6.1 اینچی داشته باشد تأیید می کند.

انتظار می رود سری گلکسی S23 اوایل سال آینده وارد بازار شود.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: