معاملات روز برنامه اندروید: Battle Chasers، موارد دیگر

بهترین تخفیف‌های چهارشنبه در برنامه‌های اندروید اکنون آماده خرید هستند. فقط مطمئن شوید که کاهش قیمتی را که ما در حال پیگیری در Samsung Galaxy Tab S8 و بازگشت سامسونگ به Chromebook Go آماده مدرسه در آن هستیم، بررسی کرده اید. 50 دلار تخفیف. در مورد برنامه‌ها، اکنون تخفیف‌هایی در Battle Chasers: Nightwar، Star Link 2: Constellation، Traffic Jam Cars، DISTRAINT، Alpha Launcher Prime و موارد دیگر داریم. برای اطلاع از بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزار اندروید ما سرفصل Samsung Galaxy Tab S8 با پشتیبانی از S Pen است 629 دلار از قیمت معمولی 780 دلاری. این پیشنهاد به Chromebook Go آماده مدرسه سامسونگ می‌پیوندد 50 دلار تخفیف، این 50% کاهش قیمت در جعبه بسته SmartDrop که اخیراً منتشر شده است، فلش مموری امروزی از طرف eufy ارائه می‌شود 6 دلار، و همه چیز در لوازم جانبی تلفن هوشمند ما جمع بندی شده است.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Battle Chasers: Nightwar:

Battle Chasers: Nightwar با الهام از بزرگان کنسول های کلاسیک، یک ماجراجویی وحشیانه است که شامل غواصی در سیاهچال عمیق، نبردهای نوبتی ارائه شده در فرمت کلاسیک JRPG و داستانی غنی با کاوش در جهان است. به گلی جوان در تلاش برای یافتن پدر گمشده اش آراموس – قهرمان معروفی که به زمین های خطرناک جسارت کرد و به طور مرموزی ناپدید شد، کمک کنید. Gully از 5 قهرمان نامحتمل کمک می گیرد که هر کدام دارای توانایی ها، امتیازات، آیتم ها و مهارت های سیاه چال منحصر به فرد خود هستند. این حزب با هم به گلی در جستجوی خود کمک می کند و کشف می کند که چه خطراتی در کمین طبیعت است.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!