نحوه استفاده از ردیاب مسیر در گلکسی واچ 5 پرو

ما قبلاً تفاوت های اصلی بین گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو را شرح داده ایم، اگرچه یک ویژگی وجود دارد که ما به آن توجه زیادی نکرده ایم. این ویژگی کاشی مسیر است که به شما امکان می دهد مسیرهای خاصی را برای پیاده روی، پیاده روی و دوچرخه سواری تنظیم و دنبال کنید. راستش را بخواهید، Routes حتی ممکن است سلاح تمرینی مخفی Galaxy Watch 5 Pro باشد. این راهنما شما را با ایجاد یک مسیر سفارشی و نحوه دنبال کردن آن در سفر راهنمایی می کند.

در حالی که تفاوت زیادی بین گلکسی واچ 5 و 5 پرو وجود ندارد، کاشی مسیر ممکن است بهترین ویژگی واچ 5 پرو باشد. نوع Pro بیش از هر چیز برای استفاده ناهموار ساخته شده است، و برای کسانی که می خواهند مسیرهای پیاده روی سنگین یا دوچرخه سواری را دنبال کنند در حالی که نیازی به نگرانی در مورد عمر باتری ندارند، ارائه شده است.

کاشی مسیر در Watch 5 Pro

چیزی که کمک می‌کند Watch 5 Pro برای آن بسیار مناسب باشد، کاشی Route است که بیش از هر چیز دیگری یک ویجت است. کاشی Route در سمت راست صفحه ساعت قرار دارد. کشیدن انگشت روی کاشی‌ها به شما کمک می‌کند آن را پیدا کنید. می‌توانید روی آن ضربه بزنید و نگه دارید تا در صورت نیاز آن را به صفحه اصلی نزدیک‌تر کنید.

این ویژگی به شما امکان می دهد مسیرهای خاصی را در تمرینات خود تنظیم و دنبال کنید، چه دویدن، پیاده روی یا دوچرخه سواری سریع. می توانید ویژگی Route را بیشتر به عنوان یک همراه با کاشی Workouts در نظر بگیرید. در اصل، شروع یک مسیر چند چیز را به حرکت در می آورد.

ابتدا یک تمرین را برای شما آغاز می کند. با این کار ضربان قلب و مدت زمان تمرین شما را ردیابی می کند. دوم، همزمان با نشان دادن مسیری که انتخاب کرده اید، موقعیت مکانی شما را ردیابی می کند. این به شما کمک می کند در طول دویدن یا پیاده روی در مسیر بمانید.

ذخیره و وارد کردن مسیرها در Galaxy Watch 5 Pro

قبل از اینکه بتوانید مسیری را برای پیاده روی یا پیاده روی انتخاب کنید، باید آن را روی ساعت خود قرار دهید. دو راه برای انجام این کار وجود دارد:

 • یک فایل GPX را به دستگاه خود وارد کنید
 • مسیر خود را ثبت کنید

فایل های GPX ابزارهای فوق العاده ای برای استفاده هستند. آنها دقیق هستند، به راحتی قابل پیگیری هستند و موارد استفاده متنوعی دارند. متأسفانه، فایل‌های GPX نیز معمولاً هزینه دارند. برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی مانند AllTrails.com به شما امکان می‌دهند فایل‌های مسیر GPX را با هزینه، معمولاً به صورت اشتراک دانلود کنید.

از طرف دیگر، شکل دوم کاملاً رایگان است و انجام آن بسیار آسان است. نقطه ضعف این روش این است که شما باید ابتدا در یک مسیر یا مسیر پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید بدون اینکه Galaxy Watch 5 Pro دقیقاً به شما بگوید کجا بروید.

نحوه ثبت مسیر GPS در گلکسی واچ 5 پرو

 1. در گلکسی واچ 5 پرو، یک تمرین را شروع کنید که نماد GPS را در بالا نشان می دهد.
  • توجه داشته باشید: شما باید یک کاشی Workouts در سمت راست صفحه اصلی ساعت داشته باشید. از بین تمرینات توصیه شده انتخاب کنید یا بیشتر را بزنید.
 2. بعد از شروع تمرین، مسیری را که می خواهید ضبط کنید پیاده روی، پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید.
 3. هنگامی که به مقصد خود رسیدید، تمرین را تا پایان پایان دهید کشیدن انگشت به سمت چپ و زدن Finish.

پس از اتمام تمرین، آن مسیر در برنامه Samsung Health که به حساب شما متصل است، ثبت می‌شود. از آنجا، ذخیره مسیر و بارگذاری آن در Galaxy Watch 5 Pro آسان است.

چگونه یک مسیر به گلکسی واچ 5 پرو خود بارگذاری کنیم

 1. در تلفنی که به Watch 5 Pro متصل است، به داخل آن بروید برنامه سلامت سامسونگ.
 2. زیر ورزش زبانه، ضربه بزنید مشاهده تاریخچه.
 3. تمرینی را که به تازگی انجام داده اید پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
 4. شما باید یک مسیر ثبت شده را ببینید. در بالا، روی ضربه بزنید نماد بیشتر.
 5. اصابت ذخیره مسیر و نام را به چیزی که به یاد می آورید تغییر دهید.
 6. گلکسی واچ 5 پرو خود را مجددا راه اندازی کنید.

پس از راه اندازی مجدد ساعت، باید بتوانید به سمت راست جایی که کاشی ها قرار دارند بکشید و کاشی مسیر را پیدا کنید. این کاشی اکنون باید یک مسیر فهرست شده داشته باشد. با ضربه زدن روی آن نمای کلی مسیر را به شما نشان می دهد.

با استفاده از کاشی مسیر

برای شروع مسیر، روی ضربه بزنید شروع کنیدو Watch 5 Pro شما تمرینی را که در ابتدا ضبط کرده اید آغاز می کند. به عنوان مثال، اگر مسیر را به عنوان پیاده روی ثبت کرده باشید، یک تمرین پیاده روی را آغاز خواهید کرد. اگر آن را به عنوان مسیر دوچرخه سواری ثبت کرده باشید، تمرین دوچرخه سواری را آغاز می کند.

نکته: اگر مسیر یک طرفه را ثبت کرده اید، می توانید ضربه بزنید مسیر معکوس در صفحه جزئیات مسیر پس از آن، شروع مسیر شما را در انتهای مسیر به سمت ابتدا قرار می دهد. این برای رسیدن دقیق به مقصد مهم است.

ردیابی مسیر galaxy watch 5 pro

هنگامی که مسیری را شروع کردید، ممکن است بخواهید تنظیمات خود را نیز تغییر دهید. در طول یک مسیر، Watch 5 Pro به شما مسیرهای قابل شنیدن می دهد. ممکن است این را مفید یا بسیار آزاردهنده بیابید. در هر صورت، باید با رفتن به تنظیمات در کاشی مسیر، اولویت خود را تنظیم کنید. پس از شروع تمرین، انگشت خود را از سمت چپ بکشید و ضربه بزنید تنظیمات. از آنجا می توانید روشن/خاموش کنید راهنمای صوتی.

در مجموع، مجموعه ویژگی‌ها و کاشی‌های Route افزودنی فوق‌العاده برای Galaxy Watch 5 Pro است. اگر به دنبال خرید واچ 5 پرو هستید، ممکن است این ویژگی شما را متقاعد کند. گلکسی واچ 5 پرو با عمر باتری سه روزه و ابزارهای عالی ردیابی مسیر، مکملی برای هر علاقه‌مند و ورزش در فضای باز است.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5:

Galaxy Watch 5 Pro ارائه شده توسط AT&T

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: