باگ Android 12 QPR3 بعد از چرخش ویجت ها را دوباره بارگذاری می کند

پس از سه ماه آزمایش بتا، اندروید 12 QPR3 در روز دوشنبه ثابت شد و اکنون به طور گسترده‌تری برای گوشی‌های پیکسل عرضه می‌شود. با این حال، یک اشکال کوچک در Android 12 QPR3 هنگامی که به صفحه اصلی پس از تغییر چرخش باز می‌گردید، ویجت‌ها اغلب دوباره بارگذاری می‌شوند.

این اشکال ویجت Android 12 زمانی شروع می‌شود که شما یک برنامه را در جهت افقی مشاهده می‌کنید، به عنوان مثال، تماشای یک ویدیوی تمام صفحه YouTube. بازگشت به صفحه اصلی که در حالت عمودی است باعث بارگیری مجدد هر ویجت می شود. برای لحظه ای کوتاه، فقط یک جعبه خاکستری شفاف را می بینید که نام ویجت را در مرکز نشان می دهد.

این معمولاً – اما به مقدار کم – پس از اینکه مدتی در یک برنامه بوده اید و از صفحه اصلی خارج می شوید اتفاق می افتد. (این همچنین در صورتی اتفاق می‌افتد که پرتاب‌کننده پیکسل تمام نیروها متوقف شود.) با این حال، آنچه امروز متفاوت است این است که چگونه می‌توانید بارگذاری مجدد را با تغییر چرخش انجام دهید.

باز هم، حداکثر یک یا دو ثانیه طول می‌کشد، اما کاملاً قابل مشاهده است و قبلاً در Android 12L با وصله امنیتی می یا Android 13 Beta 3 فعلی اینطور نبود. زودتر

Android 12 QPR3 (Pixel 6 Pro)

ما امروز چندین دستگاه پیکسل 5 و 6 را آزمایش کردیم و اکثریت قریب به اتفاق می‌توانستند این مشکل را به‌طور مداوم بازتولید کنند، اما یکی این کار را نکرد. سایر کاربران نیز با آن مواجه هستند. YouTube بزرگترین مقصر در تجربه ما است، اما ما همچنین متوجه مشکل کروم و سایر برنامه های شخص ثالث شده ایم.

Android 12L (Pixel 5)

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 12:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Rainbow Six Mobile این بازی موفق را برای اندروید و iOS آورده است