Google Workspace از طریق Mosyle به شدت با اپل ادغام می شود

Google Workspace و سخت افزار اپل مانند کره بادام زمینی و ژله با هم ترکیب می شوند. اپل و گوگل ممکن است همیشه همه چیز را چشم به هم نبینند، اما مشتریان دوست دارند از آنها با هم استفاده کنند. راه‌حل‌های نرم‌افزار سازمانی گوگل وارد عصر «فقط کار می‌کند» شده است و اکنون راه‌حلی مورد علاقه برای شرکت‌های متمرکز بر اپل است. در دوره کار از راه دور، دسترسی به خدمات ابری قوی یک مورد غیرقابل مذاکره است.

برای لذت بردن از مزایای کامل Google Workspace در دستگاه‌های اپل خود، باید شکافی را که در آن Google و Apple کاملاً ادغام نشده‌اند، پر کنید. Mosyle را وارد کنید: تنها فروشنده مدیریت دستگاه تلفن همراه مخصوص اپل که یکپارچه‌سازی، اتوماسیون و مدیریت کامل Google Workspace را برای دستگاه‌های Apple ارائه می‌دهد.

خط‌مشی‌ها و نمایه‌های پیکربندی دستگاه Apple را با Google Workspace به‌طور خودکار انجام دهید

استقرار بدون لمس یک تغییر بازی برای سازمان هایی است که به سرعت در حال رشد هستند. امکان ارسال مستقیم یک دستگاه از اپل یا یک فروشنده مجاز به کارمند جدید می تواند باعث صرفه جویی در ساعات بی شماری در فناوری اطلاعات شود. چگونه استقرارهای صفر لمسی را به سطح بعدی برسانید؟ وارد Mosyle شوید.

اگر پیکربندی کامل یک مک جدید برای یک کارمند جدید به سادگی اضافه کردن حساب Google آنها به یک گروه Google باشد، چه؟ این چیزی است که با Mosyle دریافت خواهید کرد. می‌توانید به راحتی Mosyle را به Google متصل کنید تا به طور خودکار واحدهای سازمانی و Google Groups خود را همگام‌سازی کند. خط‌مشی‌ها و نمایه‌های پیکربندی دستگاه را می‌توان مستقیماً به واحدهای سازمانی خاص Google و گروه‌های Google مرتبط کرد. Mosyle از پیکربندی خودکار دستگاه‌های جدید با مشخصات دقیق شما بر اساس نقش کاربر Google مراقبت می‌کند

به کاربران اجازه دهید با استفاده از اطلاعات کاربری گوگل در دستگاه های اپل خود وارد شوند

دوران نیاز به سیستم‌های احراز هویت چندگانه برای macOS و محصولات SaaS شما مدت‌هاست گذشته است: RIP Active Directory binding. با Mosyle Auth 2، اعتبار Google Workspace شما به macOS نیز گسترش می‌یابد. از احراز هویت دو مرحله ای نیز پشتیبانی می کند. از بهترین امنیت افزایش‌یافته برای macOS لذت ببرید و در عین حال تجربه ورود یکپارچه‌ای را برای کاربران با حساب اصلی در اکوسیستم خود ایجاد کنید: Google Workspace.

همه برنامه‌های Google را به‌طور خودکار نصب و تأیید کنید

Mosyle نصب Google Chrome و Google Drive را به یک عملیات یک کلیک تبدیل می کند. با به‌روزرسانی‌های آسان، از یک تجربه کاملاً خودکار در macOS، iOS و iPadOS لذت ببرید و به‌طور خودکار مجوزهای سیستم مورد نیاز macOS را به برنامه‌های Google بدهید تا فقط کار کنند! با Google Drive در مرکز مدیریت فایل شما، سردردهای مدیریت اسناد به گذشته تبدیل می شوند.

از قابلیت های قدرتمند مدیریت کروم لذت ببرید

مزایای Mosyle برای مدیران فناوری اطلاعات فراتر از مدیریت دستگاه های اپل است. همچنین به یک سازمان اجازه می‌دهد تا نمونه‌های Chrome را در دستگاه‌های خود با مدیریت از راه دور برنامه‌های افزودنی Chrome مدیریت کند. علاوه بر این، 10 تنظیمات مختلف برای افزایش امنیت و وضعیت انطباق شما در دسترس است.

Google Workspace و Apple: با Mosyle بهتر است

باز کردن ارزش واقعی Google Workspace فراتر از ارتباطات و همکاری است. وقتی Google Workspace با Mosyle ترکیب می‌شود، به اکوسیستم ابری تبدیل می‌شود که قلب تجربه اپل شما را تقویت می‌کند. به جای مدیریت سیلوهای جداگانه داده، با Mosyle، گوگل و اپل در نهایت یکپارچه شدند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: