به‌روزرسانی صورت‌حساب Google Play در منطقه اقتصادی اروپا

بیش از یک دهه است که گوگل در زمینه باز بودن پلتفرم پیشرو بوده است و به فروشگاه های اپلیکیشن و راه های توزیع متعدد در اندروید اجازه می دهد و صورتحساب انتخابی کاربر را به صورت آزمایشی انجام می دهد. ما قصد داریم به این تلاش‌های مهم ادامه دهیم، در حالی که همچنین اذعان داریم که تصویب اخیر قانون بازارهای دیجیتال، Google Play و سایر بازیگران صنعت را ملزم می‌کند تا مدل عملیاتی فعلی خود را برای کاربران در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) تنظیم کنند. ما متعهد هستیم که این الزامات جدید را برآورده کنیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم همچنان افراد را در سیستم عامل‌های خود ایمن نگه داریم و در Android و Play به نفع کل اکوسیستم سرمایه‌گذاری کنیم.

به عنوان بخشی از تلاش‌هایمان برای پیروی از این قوانین جدید، برنامه جدیدی را برای پشتیبانی از جایگزین‌های صورت‌حساب برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا اعلام می‌کنیم. این بدان معناست که توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیربازی می‌توانند به کاربران خود در منطقه اقتصادی اروپا زمانی که برای محتوا و خدمات دیجیتالی پرداخت می‌کنند، جایگزینی برای سیستم صورت‌حساب Google Play ارائه دهند.

برنامه‌نویسانی که انتخاب می‌کنند از یک سیستم صورت‌حساب جایگزین استفاده کنند، باید شرایط حفاظت از کاربر مناسب را برآورده کنند و هزینه‌ها و شرایط خدمات همچنان اعمال می‌شوند تا از سرمایه‌گذاری‌های ما در Android و Play پشتیبانی کنند. هنگامی که یک مصرف کننده از سیستم صورتحساب جایگزین استفاده می کند، هزینه خدماتی که توسعه دهنده می پردازد 3٪ کاهش می یابد. از آنجایی که 99٪ از توسعه دهندگان در حال حاضر واجد شرایط دریافت هزینه خدمات 15٪ یا کمتر هستند، این توسعه دهندگان بر اساس تراکنش ها از طریق صورتحساب جایگزین برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا که از طریق پلتفرم Play خریداری شده اند، هزینه خدمات 12٪ یا کمتر را پرداخت می کنند.

مطالب پیشنهادی  روندهای جستجوی Google در طول زمان علاقه جستجوی لاته ادویه کدو تنبل را نشان می دهد

از امروز، Google به‌روزرسانی‌های برنامه‌های غیربازی را از توسعه‌دهندگان شرکت‌کننده برای ارائه سیستم‌های صورت‌حساب جایگزین برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا حذف یا رد نخواهد کرد. سیستم صورت‌حساب Google Play برای برنامه‌ها و بازی‌های توزیع‌شده از طریق Play بین کاربران خارج از منطقه اقتصادی اروپا و برای بازی‌هایی که بین کاربران داخل منطقه اقتصادی اروپا توزیع می‌شوند، همچنان مورد نیاز خواهد بود. ما انتظار داریم که پیش از تاریخ اجرایی شدن DMA، جایگزین‌های صورت‌حساب را برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های بازی برای کاربرانشان در منطقه اقتصادی اروپا گسترش دهیم.

اگرچه DMA برای مدتی اعمال نمی‌شود، ما اکنون این برنامه را راه‌اندازی می‌کنیم تا به ما اجازه دهد تا از نزدیک با شرکای توسعه‌دهنده خود کار کنیم و مطمئن شویم که برنامه‌های انطباق ما به نیازهای کاربران مشترک و اکوسیستم گسترده‌تر پاسخ می‌دهد. توسعه دهندگانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و ثبت نام هستند، می توانند به مرکز راهنمایی ما مراجعه کنند، که در هفته های آینده با جزئیات بیشتر به روز رسانی آن ادامه خواهیم داد.

Google Play میلیون‌ها کسب‌وکار توسعه‌دهنده را قادر می‌سازد تا با مصرف‌کنندگان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. تنها در اتحادیه اروپا، اکوسیستم اندروید از بیش از 1.1 میلیون شغل پشتیبانی می کند و توسعه دهندگان اندروید در سال 2021، 7.9 میلیارد یورو درآمد سالانه به دست آوردند. ما معتقدیم که به کاربران و توسعه دهندگان یک محیط امن و مطمئن برای خریدهای درون برنامه ای به بهترین وجه ارائه می شود. و با سرمایه گذاری ما در اکوسیستم Android و Play. مثل همیشه، ما همچنان به بازخورد توسعه‌دهندگان گوش می‌دهیم و به سرمایه‌گذاری برای کمک به پیشرفت آنها در Google Play ادامه می‌دهیم.

مطالب پیشنهادی  ۴ به‌روزرسانی جدید که نقشه‌ها را بیشتر شبیه دنیای واقعی می‌کند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور