افزودن رکوردهای MX به PBN های خود ✅ استفاده از ایمیل شخص ثالث با PBN LTD

آیا می توانید رکوردهای سفارشی MX را به صندوق پستی شخص ثالث در سایت های PBN خود اضافه کنید؟ ما یک سیستم پست رایگان ردپایی ارائه می دهیم که در آن می توانید از فرم ها در سایت های PBN خود استفاده کنید و هر ورودی به ایمیل بازخوردی که هنگام افزودن سایت به سیستم ما وارد می کنید ارسال می شود.

با این حال، تعداد کمی از افراد به یک صندوق پستی فیزیکی متصل به دامنه PBN خود نیاز دارند. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از یک ارائه دهنده ایمیل شخص ثالث است که DNS را نیز مدیریت می کند.

در اینجا یک پست مفید در مورد برخی از ارائه دهندگان ایمیل شخص ثالث وجود دارد. اما اگر در گوگل جستجو کنید، موارد بیشتری را نیز خواهید یافت.

چگونه رکوردهای MX را به دامنه خود اضافه کنید.

هنگامی که حساب ها را ایجاد کردید و ارائه دهنده ایمیل شخص ثالث خود را راه اندازی کردید. شما می توانید سوابق MX مورد نیاز را از ارائه دهنده انتخابی خود بازیابی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در یک بلیط پشتیبانی قرار دهید و بخواهید آن رکوردهای MX را به DNS دامنه های شما که در ما میزبانی کرده اید اضافه کنیم. میزبانی PBN سکو.

البته اگر قرار است از MX خارجی در چندین دامنه در همان قسمت شبکه خود استفاده کنید. لطفا مطمئن شوید در مورد ردپای بسیار خوب فکر کنید و ارائه دهندگان را متفاوت کنید خیلی خوب. بنابراین شما یک ردپای عظیم ایجاد نمی کنید. اگر به ارائه دهندگان بزرگتر پایبند باشید، مطمئناً می توانید در صورت نیاز از آنها در سایت های بیشتری استفاده کنید.

استفاده از این راه حل یک راه عالی برای افزودن ایمیل واقعی به دامنه های خود است، بنابراین می توانید مانند میزبانی وب سایت پول استاندارد، از آن نامه ارسال یا دریافت کنید.

اگر در این مورد راهنمایی می خواهید. با خیال راحت تماس بگیرید و از من بپرسید!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.